2737
2739
عنوان

شما کی به نتیجه رسیدید ازدواج کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 88 پست
وقتی دوس داشتن بیاد و عشق بیاد ب فکر خوشی تو مجردی نیستی  دوس داری همه چیز رو با اون تجربه کنی ...

دوسش دارم خیلی زیاد 

ولی ازدواج تصمیم خیلی مهمبه

عشق نباید باعث شه چشمم رو همه چیز ببندم

حالم باهاش خوبه و ارامش دارم منی که همش با دوستام یا تنها اینو اونو میرفتم الان با اونم و همش با هم برنامه میریزیم کجا بریم

خواستگاری کرد پوستش کنده شد ولی بلاخره بله رو گرفت...همین دیگه😅😅😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای واقعا" چطوری به این سن میرسین تحمل میکنیین خونه باباتون باشین😜😜😜من 22 سالگی ازدواج کردم خیلی هم راضیم خداروشکر الان دوساله گذشته احساس خوبی دارم میگم خداروشکر ازدواج کردم😀😀😀چون دیگه حوصلم سررفته بود خونه بابا کسل کننده بود خیلی احساس تنهایی میکردم تصمیم به ازدواج گرفتم😀😀😀😀😀

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
دوسش دارم خیلی زیاد  ولی ازدواج تصمیم خیلی مهمبه عشق نباید باعث شه چشمم رو همه چیز ببندم حال ...

حیفه ها تا گوشتو و طلا و اینجور چیزا گرون تر نشده قبولش کن😅پشیمون میشه بنده خدا

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728

امروز سالگرد ازدواجمه😊😊😊😊

وقتی عاشقش شددمممم تصمیمم ازدواج بود . ۱۷ سالم بود . ولی تو ۲۱ سالگی ازدواج کردم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

وقتی تمام کارایی که از نطرم یه خانم باید انجام بده رو دادم و ادمی با تمام معیارم دیدم به این نتیجه رسیدم ..من به سن اعتقاد ندارم اصلا تو ازدواج ...البته به غیر از کودک همسری

2738

تو ٢٤سالگی به نتیجه رسیدم٢٦سالگی به وقوع پیوست😁😁

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

۲۴ سال‌ام بود. همیشه تو ذهن‌ام تصور می‌کردم ۳۰ سالگی ازدواج کنم چون دنبال ازدواج نبودم و به هر چیزی فکر می‌کردم جز ازدواج. اما همسرم خوب بود و هست و دلیلی نمی‌دیدم جواب رد بدم. به نظر خودم سن‌ام کم بود یعنی آمادگی ازدواج کامل نداشتم ولی پیش اومد

سن رو منظورم نبود از لحاظ ذهنی و امادگی خودتون چه دلایلی برای ازدواج داشتید

من وقتی همسرم رو دیدم عاشق شدم وقتی باهاش حرف زدم دیدم چقدر با مسئولیته تصمیم گرفتم مستقل بشم و با همسرم ازدواج کنم 

2706