2737
2734
عنوان

من هلنم بازم اومدم التماستون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 134 پست
اخه زندگی برادرت به شما چه ربطی داره؟ همسرت به خاطر برادرت می خواد طلاق بگیره؟؟؟؟؟ 

حتمااستارتر خواهرشوهر زنداداششه وزنداداشش خواهرشوهر استارتر امیدوارم متوجه شده باشید

دلت برای داداشت نسوزه 

واقعا مرد خیانتکار هیچ جای توجیهی نداره‌ . 

انشالله خدا کمکت کنه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بر ا همسرت متاسفم. خدا عقلش بده. کارش واقعا بچه گانس. خیلی خیلی در اشتباهه. زندگیش را داره فدا ...

ب خدا جونی برام نمونده خودم ب کنار دوتا بچه داداشم فدا شدن الهی بمیرم براشون

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2728
واقعا بر ا همسرت متاسفم. خدا عقلش بده. کارش واقعا بچه گانس. خیلی خیلی در اشتباهه. زندگیش را داره فدا ...

اون روز زن داداشم و خانوادش رفتن در خونه اون خانمه ک با برادرم بود ابرو ریزی کردن ب نظرتون برمیگرده زن داداشم؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

چقدر تکاندهنده...حالا اگر شوهر شما خطا میکرد داداشت هم باید دست از زنش میکشید؟؟

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2740

من جای شما بودم قید همچین مردی رو میزدم ،اگه عاشقت بود جلو خونوادشم وایمیساد بخاطر شما ،خودت برا آدمی که رفتنیه عذاب نده ،چند سال بعد میگی خوب شد که رفت 

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 
چقدر تکاندهنده...حالا اگر شوهر شما خطا میکرد داداشت هم باید دست از زنش میکشید؟؟

😭😭😭😭😭😭

به برادرت بگو خودشو از زندگی اونا بکشه کنار حق و حقوق زن و بچشم بده. تا خانوادشون باهاتون لج نکنن و تو هم پاسوز نشی.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
دیگ بی ابرو شدم محلمم نمیذاره

حتما خودتو خیلی سرافکنده نشون دادی شوهرتم روش زیاد شده تو اصلا نباید ب رو خودت میاوردی برادرت چه کار کرده قشنگ سرت بالا بگیر انگار اتفاقی نیوفتاده قاطع و محکم بگو هر کس تو گور خودش می ذارن اشتباه برادرم ب من مربوط نیست 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
بچه ام داری.لابدازبس شمادوتاام خودتونوقاطی کردین اینجورشده. خانواده هاکن چی میگن عزیزم

سه ساله عقدم...خانواده زن داداشم رفتن درخونه اون خانم ابرو ریزی کردن و فقط میگن طلاق ب نظرت راه برگشتی نیس؟

2706