2737
2739
عنوان

من هلنم بازم اومدم التماستون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 134 پست
خانوادشون آبرومند.باباش نمیدونه وگرنه داغون میشن. وگرنه کارخدایی نکرده به جاهای باریک بکشه که میدون ...

بالاخره اگر هلن طلاق بخواد بگیره تو دادگاه ازش میپرشن باکره ای یا ن. بالاخره تا آخردعمرش که نمیتونه مجرد بمونه اخرش باید بدونن. اتفاقا واسه شوهر هلن بد میشه 

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد منو تو برود...

انشاله خدا خودش مشكلت رو حل كنه عزیزم....اگه بخوای طلاق بگیری باید حتما بگی كه باكرگیت رو از دست دادی عزیزم خدای نكرده در آینده بررات مشكلی به وجود نیاد 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ پیاماشو ببینی میگی عاشق ترین مرد دنیا بود😭

عزیزم پیاماشو اصلا نگاه نکن یا  اگه میتونی پاکش کن چون اینجوری فقط داغونتر میشی

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2731
چندروز پیش گفتی که شوهرت گفته زندگی اونا به ما ربطی نداره،چیشد دوباره؟

همه چی بهم ریخت داداشمو با اون دختره دیدن همه چی بهم ریخت

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
انشاله خدا خودش مشكلت رو حل كنه عزیزم....اگه بخوای طلاق بگیری باید حتما بگی كه باكرگیت رو از دست داد ...

میگم😔

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
داداشت شبا میاد پیش شما یا خونه خودشه؟ چیشد که زنداداشت فهمید داره خیانت میکنه؟؟

خونه خودشه...تو خیابون دیده بودش تعقیبش میکنه

عزیزم پیاماشو اصلا نگاه نکن یا  اگه میتونی پاکش کن چون اینجوری فقط داغونتر میشی

نمیتونم پاک کنم 😭بهم میگفت تو بهترینی😭

2740
واااای خیلی سخته خیلی بده خدا کمکش کنه

امیدوارم😭پای دوتا بچه وسطه😭پای ابرو چندین ساله😭

نه زنداداشت طلاق بگیر نیست وقتی رفتن در خونه اون زن سروصدا کردن وگرنه کلا باید قیدشو میزدن بردارتم ب ...

مطمئنی؟

نمیتونم پاک کنم 😭بهم میگفت تو بهترینی😭

خیلی ناراحت شدم عزیزم از ته دل درکت میکنم امیدوارم خدا بهترینهارو برات رقم بزنه و بیای تاپیک خوب بزنی

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
خیلی ناراحت شدم عزیزم از ته دل درکت میکنم امیدوارم خدا بهترینهارو برات رقم بزنه و بیای تاپیک خوب بزن ...

ممنونم...امیدوارم

اگه قراره تو زندگي همش بحث و دعوا باشه الان جدا شن بهتره كه بچه ها آسيب كمتري ميبينن اين همه بچه طلاق 

هست . شوهر شما هم چه بهتر كه بره آدم اينقدر بي درك و منطق 

يعني چي واقعاً ! 

اين مسائلم كه مقصرش شما نيستي شما خودت قرباني شدي 

اينقدر خودت رو اذيت نكن واقعا به ذره با نگاه آگاهانه تري موقعيت رو ببين و اينقدر ضعف نشون نده 

اگه تو خانواده شما دو طلاق ميشه تو خانواده اونا هم ميشه 

اونا هم اينقدر مهمه براشون ؟

من بهـترينِ خودمم ❤️
اگه قراره تو زندگي همش بحث و دعوا باشه الان جدا شن بهتره كه بچه ها آسيب كمتري ميبينن اين همه بچ ...

باور کن موقعیت خوبی ندارم اصلا... از ی طرف ی خانواده ب شدت سنتی دارم و از طرف دیگ بچه های برادرم اگ بشن حز بچه های طلاق اسیب های زیادی میبینن...ازی طرف ابرویی ک این همه پای این ادم و خانوادش گذاشتم و از طرف دیگ بلاتکلیفی... شرایطم خیلی وحشتناکه... منو شوهرم باهم مشکلی نداشتیم... این وسط بهم میگه تو مقصری چون قبل از من میدونسی و بهم نگفتی بهش میگم بابا وقتی خواهرت داره بهم میگه حق نداری بگی و من خودم صلاح زندگیم میدونم من چی باید میگفتم؟بهش میگم حالا ک فهمیدی چیکار کردی؟ چیکار میتونی بکنی؟ الان رسیدم ب جایی بین زمین و اسمون دلم پاره پاره شده ب خدا...پسر داداشم 11 سالشه دارن همه چی اونجا پشت سر باباش میگن ی بچه عاقل و درسخون ک الان افت شدید تحصیلی کرده...عزیزم شما ک از بیرون میبینی خیلی راحت نیتونی بگی بچه های طلاق زیادن دوتا طلاق تو ی خانواده اینجوریه و حرف مردم مهم نیس....امیدوارم هیچ وقت تو موقعیت من نباشی ک هم حرف نردم مهمه هم اینده ی دوتا بچه مظلوم و ی زن نظلوم ک واقعا دلم ب حالش میسوزه هم بلاتکلیفی خودت...

2706