2733
2734
عنوان

از برادر شوهرم بعید بود

1119 بازدید | 38 پست

من به شوهر و برادر شوهرم بیشتر از همه ی مردها اعتماد دارم يعنی به خودم اینقدر اعتماد ندارم که به اونا دارم فک میکردم بزرگترین خيانتشون میتونه این باشه که به یه خانم دیگه نگاه کنن یا فیلم سوپر ببينن .امروز شوهرم میگفت برادرم زنگ زده بود میگفت چند روزه خانمش تو شهرستان پیش مادرشه شوهرم گفت برادرم میگه خانومم نیست همش فکراي بد و خیانت میاد تو مغزم . برا همین به خانمش گفته بود دیگه شبا نمون هیچ جایی و پیش من بخواب . به این فکر میکنم که یعنی قدرت هوس اینقدر زیاده که برادر شوهرم از اراده خودش مطمئن نیست و میترسه با دو تا بچه خیانت کنه .اصلا حالم خیلی بده

اتل متل توتوله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا حیوونا هم چند روز جفتشون میره دنبال غذا خودشون رو تخما میخوابن یا مواظب بچه هاشون هستن بعد ادم اشرف مخلوقات دو شب نمیتونه جلوی خودشو بگیره!حال ادمو به هم میزنن!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

عزیزم. شوهر من هم همیشه بهم میگه هرچا میخوای بری برو کاریت ندارم. اما شبها بپون پیشم حتی اگه هم حرف نزنی ولی پیشم باش. کلا مردها همه همینطورین 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2738

شاید بنده خدا خیلی اون حس هاش بالا هستن. باز خوبه جای مخفی کاری و خیانت که خیلی ها میکنن، اعتراف کرده و مشکلش رو با زنش حل کرده. این خیلی مهمه. چون نیاز رو کم و بیش همه مردها دارن ولی اینکه به وقت به تنگ اومدن چجور عمل کنن مهمه

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2706