2737
2739
عنوان

میشه سابقه ازدواج رو پاک کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 42 پست

بله من پاک کردم .بعنی بعد عقد با همسرم رفتیم پاک کردم .خانواده همسرم هم درجریان نیستند مشکلی هم نیست .اگه خودتون بخواهید هیچ کسی نمیفهمه یک رازی می مونه بین خودتون و خانمتون

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
بله من پاک کردم .بعنی بعد عقد با همسرم رفتیم پاک کردم .خانواده همسرم هم درجریان نیستند مشکلی هم نیست ...

چجوری خانواده همسرتون نفهمیدن؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همه چیز رو متوجه بشن بهتره خانواده چون بالاخره  ماجرا لو میره .. اونجوری بدتره... همه چیز ر ...

اگر بفهمن که اصلا زیر بار نمیرن

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2728
خب موقع عقد , عاقد نگاه میگنه, ممکنه لو بره

اولا ک پنهون کاری درست نیس شما اگه ب کارت معتقدی..نباید بذاری کسی حرفی بزنه...بعدم عاقد چیزی نمیگه ک فقط دوشیزه نمیگه ک فک نکنم کسی توحهی بکنه

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
چجوری خانواده همسرتون نفهمیدن؟

بهشون نگفتیم البته همسرم ک درجریانه ولی تصمیم هردومون بود ک اطلاعی نداشته باشند.قبل عقد برایذدفترخونه وقت گرفتیم به عاقد گفتیم ک نمیخواخیم خانواده همسرم اطلاعیذداشته باشند و از بابت حواسش باشه اگرم کسی خواست شناسنامه بگیره و اینا نده بهشون .از قبل کاراش رو کردیم بعد عقد هم  شناسنامه ها دست عاقد موند فرداش با همسرم رفتیم گرفتیم بعد هم با هم رفتیم شناسنامه ها رو عوص کردیم شناستامه من فقط اسم همسرم هست الکترونیکی هم شد .کسی هم نفهنید و نخواهد فهمید .البته خانواده همسرم خداییش خوبن اگرم میفهمیدن فکر نکنم چیزی میگفتن بیشتر اصرار همسرم بود ک یه وقت کیزی نگن ک ناراحت بشم ..شما هم میتونید اینطور کنید محکم کاری کنید هیچ کسی متوجه نمیشه .ما قبل عقد هم مشاوره رفتیم یکی گفت باید بگید و درست هم بود .یکی هم گفت نگید بهتره به صورت راز بین خودتون بمونه ک حرفش درستتر بود .با دفترخونه هماهنگ باشید هیچ کسی نمیفهمه حتی حاج اقاهه گفت اگرم کسی فهمید من حواب دندان شکن میدم بهش .از این جهت نگران نباشید

اولا ک پنهون کاری درست نیس شما اگه ب کارت معتقدی..نباید بذاری کسی حرفی بزنه...بعدم عاقد چیزی نمیگه ک ...

باید به عاقد گفت این نکته رو .میگه عروس خانوم ک کسی شک نمیکنه ر ایتکه خیلی خیلی ریز ببن باشه ک بفهمه دوششیزه نگفت

2738
استارتر الان مسئله ای ذهنتون رو درگیر کرده چیه ?کامل بگید شاید تونستیم کمکتون کنیم راه حل خوب بدیم&n ...

دختری که عاسقانه دوسش داشتم, قبلا ازدواج کرده

دختری که عاسقانه دوسش داشتم, قبلا ازدواج کرده

همین.مسئله خود شماست یا خانواده ?.یعنی خودتون نمیتونید کنار بیایید یا خانواده درجریان هستند و قبول نمیکنند یا نمیدونن

همین.مسئله خود شماست یا خانواده ?.یعنی خودتون نمیتونید کنار بیایید یا خانواده درجریان هستند و قبول ن ...

خانواده,

خانواده,

نگران هستید ک بفهمند یا میدونند .اگر می دونند و شما دلت خیلی گیره،و حس میکنی همراه زندگیت رو پیدا کردی و مناسبتونه بهترین گزینه مشاوره رفتنه تا راه حل اساسی برای متقاعد کردن خانواده پیدا کنید ..اگر اطلاعی ندارن میتونید با مدیریت خودتون و خانمتون ،هیچ کسی متگجه نشه ..الان من خودم نمونه حاضر هستم .خاناوده همسرم اطلاعی ندارن ،شاید اگه میدونستند برخگردشون متفاوت میشد ولی خیلی محکم کاری کردیم ک کسی نفهمه از خانواده همسرم .قبلش با عاقد هماهنگ کردیم ک به هیچ وجه شناس رو به کسی غیر خودمون نده .لفظ بانو به کار نبره و به جاش گفت عروس خاننوم .در روابط فامیلی هم حواسمون هست  دو تا فامیل رو همزمان دعوت نکنیم ک اقوام شیطنت نکنند ،فامیل هم ک فامیل  و دوست نیست ..بعد ازدواج هم نمیگیم .نمیفهمند .شما هم اینطگری کن .البته از اولش محکم و قاطعانه باید بگی دختر مورد نطرت رو انتخاب کردی .و مهم تر از همه مدیریت همه برنامه ها و تصمیمات با خودتون و همسرتون باشه نه دخالت خاناوده ها ..الان من و همسرم در رابطه با مراسم و مهریه و جهاز و اینا خودمون دوتایی تصمیمی نهایی رو گرفتیم .خاناوده ها هم اول راصی نبودن ولی با احترام توجیح کردیم و قانع شدن .