2737
2734
عنوان

میشه سابقه ازدواج رو پاک کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 42 پست

بله میشه جدیدن انگار 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه طلاق گرفته باشه میتونه بره بگه شناسنامم گم شده المثنی بهش بدن فکر نکنم توش بنویسن ولی دیگه خان ...

دختر عمه ی من عقد کرده بود ولی عروسی نگرفته بودکه طلاق کرفت بعدم با یکی آشنا شد به پسره تقریبا خیلی کم گفته بود ولی خانواده ی پسر هیچی نمیدونستن،فک نکنم الانم چیزی فهمیده باشن،عمم به همه سپرده بود کسی لو نده

بلندترین ارتفاع برای سقوط افتادن از چشم امام زمان است
2728

چرا میخوای این کارو کنی؟! 

چرا واقعا برام سواله!! اگه دوسش داری مرد باش جلوش وایسا

پای انتخابت وایسا

نیازی نیست قائم کنی

اون دختر ازدواج کرده کار خلافی نکرده

حتی بعد 20 سال زندگی هم امکان طلاق دوتا زوج هست

شما ب جای پاک کردن صورت مساله مساله رو مردونه حل کن

اینجوری حس میکنم شما آمادگی ازدواج و نداری 

فقط بعد احساسی رو در نظر گرفتی

اگه اینطور باسه

در آینده ب مشکل میخوری چون زندگی بالا پایین زیاد داره

کم میاری

اگه دختر باشه بعله 

ولی در غیر این صورت تا ازدواج دوم نکنه پاک نمبشه

بعدم اینکه این کار گول زدن خانوادس عاقبت نداره چون ماه پشت ابر نمیمونه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
چرا میخوای این کارو کنی؟!  چرا واقعا برام سواله!! اگه دوسش داری مرد باش جلوش وایسا پای انتخاب ...

گفتنش به حرف راحته؛ اما با خانواده ام چیکار کنم؟ 

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
گفتنش به حرف راحته؛ اما با خانواده ام چیکار کنم؟ 

هر کی خربزه میخوره پای لرزش میمونه 

تو وقتی نمیتونی حقتو بگیری 

از خودت عشقت دفاع کنی

چجور میخوای پشت اون دختر باشی؟! 

ببین باید تاکید می‌کنم بااااااید ب خانوادت بگی

الان نگی مطمعنن مامانت مذهبی و سنتیه

گواهی بکارت ازش میخواد حالا این هیچ

اگه توی عقدتون از فک و فامیل بفهمه 

خوبه!؟ 

فقط بهت میگم اگه میخوای 

ازدواج کنی و ب عشقت برسی جسور باش

ببین من برادرم کسی رو دوست دا‌شت که با اینکه فامیل بود

همه مخالف بودن حتی پدر ومادرم

ولی وایساد پای حرفش

مادر و پدرمو قانع کرد تا بلاخره گفتن مهم خوشبختیته

زندگی توعه تو خوشبخت باشی کنار عشقت ما هم خوشحالیم

و رسید بهش

اما من چی 

من با مخالفت خانوادم کشیدم کنار حسرتش همیشه تو دلمه

الان میگم کاش جنگیده بودم

کاش خانوادم رو قانع میکردم

ولی دیگه گذشته برنمیگرده

واسه همین میگم اگه دوسش داری تو بدترین حالت ممکن براش بجنگ 

اگه میخوایش از ته دلت 

راهی رو که شروع میخوای کنی تا تهش برو

بگو هر چی میخواد بشه بشه

نهایت خونه و ماشینو میگیرن ازت

مگه غیر اینه؟ 

خودت کار میکنی رو پای خودت وایمیسی ولی عشق ارزش جنگیدن داره

البته اگه درست و بجا باشه ن از روی هوس 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

اصلا کار درستی نیست تازه امکان این کار هم وجود نداره من اگه جای اون خانم بودم و کسی بخواد باهام ازدواج کنه و این درخواستو بگه جواب رد میدم و حاضر به ازدواج باهاش نمیشم چون طلاق من جزئی از گذشته منه و همسر ایندم باید اونو بپذیره و به خانوادشم بگه اگه کسی واقعا یکی رو بخواد این چیزا اصلا براش مهم نیست تازه مطمئن باشید حقیقت یه روزی اشکار میشه و اون روز خیلی بد میشه

🙂البته ببخشید انقدر رک گفتم این نظر من بود

2738
اصلا کار درستی نیست تازه امکان این کار هم وجود نداره من اگه جای اون خانم بودم و کسی بخواد باهام ازدو ...

خوب پسر می پذیره و مشکلی نداره, اما خانوادش هرگز

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

وقتی بااون اقا عقد کزدن نامه میگیرن باسندازدواج میرن دفترپیشخوان شناسنامه رو میده اونجا ازسال میکنن و اسمو همسرسابق دختروپاک میکنن واسم همسر فعلیش ثبت میشه.

ولی بدیش اینه ک تومحصرا اصولا باخودکار اسم همسرو مینویسن موقع تعویض اسم همسر به صورت تایپی هست

میدونم ولی من به شخصه حاضر نیستم وقتی خانواده پسر راضی نیستن بهش جواب بله بدم

شما مگه قبلا ازدواج کردین؟

😐نه من با این سنم کی ازدواج کنم کی طلاق بگیرم؟؟؟؟!!!!!

خدا نکنه؛