2733
2734
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 154 پست
من قبول ندارم هر کسی یه سلیقه ای داره  جنس لاکچری و برند میتونه معمولی بنظر بباد اما زشت نه&n ...

ولی مطمئن باش قطعا برند چرم مشهد

مانگو

چرمیران

Lc و اینا خیلی خیلی خیلی بهتر از تولیدی های برادران گل محمد و این چیزاست لااقل میدونی جنس خوب داری استفاده میکنی

و قطعا به قول شما زشت نخواهد بود

واقعا کسی هس مخالف باشه؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
باید بعدش میدی چند نفر اونطوری دوختن یا خریدن😂😂😂

خخخ اره کلا جوگیر میشن سریعم‌جبهه میگیرن لباس اینا بازم اذیت نمیکنه آدمو یه تاپیک‌جهیزیه بود بهش گفتن معلومه وسایلت ارزونه اونجا من خیلی ناراحت شدم 😔

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سلیقه رو ول کن بالاخره یه چیز شخصیه قرار نیست همه مثل هم باشن!من تعجب میکنم از ادب بعضی کاربرا ...

منک فقط ی نه یا آره میگم یا پسند من نیس. ولی خدایی ایراد گذاشتن خوب نیس. چون شاید اون فرد خوشش اومده ولی مثلا من خوشم نیاد. 

من هر کار میکنم نمیتونم اسم کاربری شما رو بخونم😉😉 چرا؟؟؟؟🤔🤔🤔🙃🙃🙃

نمیدونم والا 😁جیارشم😁😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
اینطور مواقع با این مدل پستا ک تو تاپیکای بقیه مواجه میشم فقط میخوام بگم خودت عکس خریداتو بذار ببی ...

جنیفر خانوم آخه    

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
رفته مانتو گرفته از مانگو کفش از چرم مشهد بعد میگن اینارو تو شهر ما میدن nتومن(مثلا نصف قیمت استار ...

کجاس تاپیکش من برم ببینم؟؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
و یک نکته دیگه بگم به هزینه ای که برای خرید کردید حرفاشون ارتباط مستقیم داره  هر چقدر هزینه ب ...

وای وای وای

دقیقا همینه

انگار حسودی میکنن

عاخه از پشت صفحه گوشی؟؟

من با نظراتت موافقم به شدت👍👍

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2738

من تاپیک زدم مانتوم بہ نظرم زشت نیست حداقل شاید روی مد نباشہ  مجبورم بپوشمش ولی زشت نیست یکی بھم گفت قشنگ نیست خوشم نیومد 

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )
وای چقدرازاین کلمه هابدم میاد ندوس بحرف بزنگ وووووو

حالا ندوس به جهنم یه جوری تحمل میکنیم

اونایی که میگن میدوس رو کجای دلم بذارم

میدوس و زهر 😬

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706