2737
2739
عنوان

دوستان ی سوال فنی(خانومانه) دارم

170 بازدید | 9 پست

سلام . پیشاپیش تشکر میکنم از وقتی که میذارید و میخونین .ممنون

من چند ماه اقدامم اما عادت ماهیانه ام تاریخش عقب جلو میشه..... بعد قبل پری ی ترشح قهوه ای میاد بعد پری کامل میشم .

همیشه فکر میکنم لانه گزینی ولی نیستت.

امروز باز همین ترشح قهوه ای دیدم 

عایا این اتفاق برای شما هم افتاده؟؟

ممکنه مشکل حادی باشه یا نه-

چند سالته ؟

چند وقته اقدامی ؟

عقب و جلو هم میشه ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
۲۴. ۶یا ۷ ماهه

عقب و جلو هم میشه ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖