2737
2734

خانوما بچه تونو چطور ازشیر گرفتین؟؟؟؟ پسر من خیلی به شیشه اش وابسته اس ..... میخوام بدونم شما چطور بچه رو از شیشه گرفتین؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین😙😙😙😙

❤👬❤

یکم هزینه هاش برام سنگینه .اما هرکاری میکنم پسرم مدام شیشه اش دستشه. 😞😞😞😞 هرچقدر اب و غذا میدم با اینکه گشنه اش نیست باز میره از شیشه اش شیر میخوره😶😶😶😶😶😶😶۱۶ ماهش تموم شده

❤👬❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چند وعده شیر میخوره؟

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

شیر خشک نده دیگه 

شیر گاوی بگیر خوب بجوشون یکمی شیرینش کن بده بخوره ، اینو هم مثلا اوایل ۳ وعده بده بهش، درکنارش چایی شیرین خیلی کمرنگ انواع آبمیوه بریز تو شیشه بده بهش بخوره 

کم کم وعده های شیرش رو کم کن و شیشه رو با مایعات دیگه پر کن و فقط شب ها بهش شیر بده

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

یا میتونی یک وعده شیر خشک بدی سه وعده شیر گاوی 

بعد شیر خشک رو حذف کن و شیشه رو با مایعات دیگه پر کن همراه شیرگاوی و‌‌‌‌.....

میدونی باید یکم گول بزنیش و چیزای خوشمزه بهش بده حتی آب رو هم با شیشه بده بخوره بزار وابستگیش از شیر کم شه بعد از شیشه بگیرش

منتها یادت باشه آخرین وعده ای که بچه رو از شیر میگیری شب باشه 

2738