2733
2734
عنوان

دوستان دیگه راضی شدن به توافق😔

511 بازدید | 32 پست

با شوهرم سر یه چیزایی نساختیم و به دعوا کشید و حالام جدایی و توافق ،زنگ زد پیام داد اوایل میگفتم ازدواجم اشتباهه و میگفتم کاش جدا میشدم حالا که میخوام حدا بشم دلتنگشم اونم برای من نوشته بود دلتنگتم و غیره واقعا حالم بده دلم میخواد برم زندگی کنم اما خانوادم و ...نمیذارن میگن تو الان مثل معتادی که داری ترک میکنی خطم گرفتن و ... و خدایا کمکم کن شمام نظرتون بگین همش میگم نکنه دارم اشتباه میکنم خیلی مهربون بود و قربون صدقم میرفت اما https://www.ninisite.com/discussion/topic/2467007/کارا-و-حرفایی-که-شوهرم-زده-رو-نمیتونم-فراموش-کنم?postId=81839978

یعنی خانواده ها زندگیتون رو بهم زدن

کسی که میخواد جدا بشه که دلتنگ نمیشه

شاید واقعا همدیگرو دوست دارین بقیه نمیذارن زندگی کنین😔😔

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ادم دل سوز بزرگتر تو فامیلت نیست بری پیشش ازش مشورت بخای

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2731

عزیزم خانوادت حتما خیر و صلاحتو میخوان درست فکر کن . بین طلاق بعضی وقتا خیلی خوبه میتونه از فاجعه های بزرگتر جلوگیری کنه . خواهر من زندگش نبود شد سر اینکه ما میگفتیم طاق عیبه برا خانواده . و ... 

خودشم یکم احساسی بود .

قوی باش💪

درنزن، رفته ام از خویش کسی منزل نیست...
2738

خاهرم پارسال همي موقع جد شد ي ماه نشده بود پشيمون شد ولي الان ديگه حاضر نيست زنش بشه ها اما هنوزم فراموشش نكرده،زود اقدام نكن بذا ي مدت بگذره بگو خودشو ثابت كنه هم بخودت هم خانوادت

عشقـــم علي&هليا😊

اگر قراره برگردید  و زندگی تون رو بسازید

این بار  اصولی و ب دور از احساس  قدم بردارید

مشاور برید  ولی از نوع آگاه و دلسوز و متبحرش

اخلاق هاتونو اصلاح کنید 

بعد .... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من رفتم تاپیکتو خوندم با این مشکلاتی که طرف داره میشه بگی دلت برای چیش تنگ شده؟ مشکل الانت فقط وابستگیه ولی ادامه زندگی با ادم مریضی مثل شوهرت سرانجامش بدبختی و افسردگیه

2706