2737
2739

من نداشتم اما شنیدم بااستراحت جذب میشه گاهی هم دفع میشه اصلا جای نگرانی نیست.احتمالا شیاف هم برات میدن

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط شیاف استراحت من ۸ هفتگی داشتم تو۱۲ هفتگی رفته بود

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731
من نداشتم اما شنیدم بااستراحت جذب میشه گاهی هم دفع میشه اصلا جای نگرانی نیست.احتمالا شیاف هم برات می ...

شياف داده عزيزم اما من تا ساعت در سركارم عيب نداره نميتونم صبو استراحت كنم نگرانم 

2740
لک بینی داشتی یا خونریزی؟

نه هیچکدوم عزیزم توی سونو بود دکترم گفت خونریزی نداری گفتم نه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
خوشبحالتون مال من بزرگتر شده از قبل خيلي نگرانم استراحتتون چه طوري بود

فقط دستشویی بلند میشم یا حموم همین 

شياف داده عزيزم اما من تا ساعت در سركارم عيب نداره نميتونم صبو استراحت كنم نگرانم 

نمیتونی پرخصی بگیری؟ فکر کنم خیلی بهتره اگه بتونی ایتراحت کنی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
نه هیچکدوم عزیزم توی سونو بود دکترم گفت خونریزی نداری گفتم نه 

آخه من دوروز لک بینی داشتم قطع شد حالا باز ترشح پرنگ دارم..لک خون نیست ترشحه..سونوام گفته خونریزی دور جنین نداری نمیدونم این بده یا خوبه

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
نمیتونی پرخصی بگیری؟ فکر کنم خیلی بهتره اگه بتونی ایتراحت کنی

مرخصي گرفتم يه بار اگه بازم بگيرم صداشون در بياد لعنت كه هيچكي هيچ جا فكر زنو نكرده..همش غصهزميخورم