2737
2739
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد درصد میرفتم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2728
نگران تنهایی نیستین   نگران اینکه  زنای کشورای اروپایی خیلی زیبا هستن و اینکه شما قابلیت ر ...

عزيزم زيبا بودن هنر نيست كه آدم بخواد تو زيبايي با كسى رقابت كنه! خانوم ها به عنوان يك انسان شخصيت و جنبه هاى اجتماعى خيلى مهمترى از زيباييشون براى رقابت دارن! 

در ضمن ﺯﻧﺎى اروپايى اونقدرا هم كه فكر ميكنى همشون زيبا نيستن. خانوماى ايرانى هم خيلى قشنگن. 😍

نگران تنهایی نیستین   نگران اینکه  زنای کشورای اروپایی خیلی زیبا هستن و اینکه شما قابلیت ر ...

نگرانی تنهایی میشم اما زیبایی و اینا نه!خب بنظرشون زشت بیایم مثلا چی میشه؟!دیگه اقامت داریم زشتم باشم نمیتونن بیرونم کنن  

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2740
کارت چیه

كارمند

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

کی گفته اونا خوشگلن ماهم خوشگلیم

چرا خودمون دست کم میگیریم😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
😂😂😂😂😂خب من واقعا نگران نامزدمم  نکنه جذابیتمو براش از دست بدم  پسخره نکنین ترو   ...

اعتماد داشته باشی این چیزا الکی هست 

اگه خواستی بیا تو خصوصی بحرفیم 

من شرایطم برعکس شما هست 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2706