2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اولیه رو چطوری پزیدی؟؟؟    

#تیتاب_خانگی_بدون_فر

📝 موادلازم

تخم مرغ سه عدد

آرد یک لیوان

شیر سه چهارم لیوان

روغن مایع سه چهارم لیوان

شکر سه چهارم لیوان

بکینگ پودر یک ق چ

پودر کاکائو یک ق سر پر غذاخوری

♨️طرزتهیه 👇👇👇

تخم مرغ و شکر رو خوب با همزن بزنید حدود پنج دقیقه تا کاملا کرم رنگ و کشدار بشه و حجمش سه برابر بشه.

بعد به ترتیب روغن و شیر رو اضافه کنید و دوباره کمی هم بزنید در آخر آرد و بکینگ پودر رو که جدا گونه با هم قاطی کردید و سه بار الک شده به موادتون اضافه کنید و با لیسک خوب بهم بزنید.

نصف پیمانه از مایع سفید را جدا کنید به بقیه مواد یک قاشق پودر کاکائو اضافه کنید و کمی با همزن بزنید تا یکدست بشه..

مایع قهوه ای را داخل ماهیتابه بریزید و نصف پیمانه مایع سفید را با یک قاشق آرد مخلوط کنید وداخل قیف یا کیسه فریزر بریزید و نوکش را سوراخ کنید و خطهای دالبری بزنید..

ماهیتابه را به مدت نیم ساعت روی شعله پخش کن با حرارت کم بزارید تا بپزه پنج دقیقه هم طرف بعدی تا کمی برشته بشه.

در آخر که کیک خنک شد به مستطیلهای یکدست ببرید و مابین آنها خامه بریزید .. (میتونید بجای خامه شکر و پودر کاکائو را کمی رو گاز بزارید تا حالت کاراملی پیدا کنه و برای وسط تی تاب استفاده کنید یا  از خامه سفید استفاده کنید تا خودش رو نشون بده)

وقتی مادر یه بچه باشی فقط مادری....ولی وقتی مادر دوتابچه باشی هم مادری، هم داور😍
اولیه رو چطوری پزیدی؟؟؟    

البته من وارونه ش نکردم

واسه وسطشم شیر و شکر و نشاسته و کاکئو رو روی حرارت ملایم پختم

وقتی مادر یه بچه باشی فقط مادری....ولی وقتی مادر دوتابچه باشی هم مادری، هم داور😍
وای خدا    تو فوق العاده ای دمت گرم 👏👏👏👏

واقعا دانمارکیام خوب شده؟

عینکیا یجوری شد...خمیرش کلفته نه؟؟؟

عزیزم منم وقتی کیک یزدی پختم سرش مثل تیتاب شما حفره دار شد از چی اینجوری میشه

فکرکنم بیکینک پودرش خوب با آرد مخلوط نشده یا زیادبوده

واقعا دانمارکیام خوب شده؟ عینکیا یجوری شد...خمیرش کلفته نه؟؟؟

خیلی خوب شده . اتفاقا من اون روز مال خودمو دوست نداشتم.  خمیرش مثل تو باشه بهتره نرمه.  افرین خسته نباشی. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706