2733
2734
عنوان

کی مردای این سایت و انقدر پررو کرده!

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 153 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوففف واقعا این قد مهمه براتون که کدوم کاربر اقاس یا خانم.....!!!! قبول کنید اینجا فضا مجازیه تونید ...

یکی وقتی بیاد و توهین کنه اونوقت مهمه ک مرده یا زن!

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2731
مقصر مدیر سایته چرا اجازه فعالیت به این جور افراد میده هر چی هم گزارش میزنی نی نی یار عین خیالش نیست

اینجوری لااقل روی پروفایلشون نوشته میشه مرد هستن ولی اگه مدیرسایت اجازه نده ممکنه درپوشش یک زن وارد سایت بشن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بیرون یقه دخترا رو میگیرن به خاطر موها و لباساشون میان اینجا تریپ ورمیدارن و پیغام پسغام میدن بالاخره محرمی گفتن نامحرمی گفتن مجازی و واقعی نداره 😊

😎😉 انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
هیچی سوار سرمون کردنشون😒 میای چیزی هم بهشون بگی هزارتا هم جنس خودمون میریزن سرمون!!!!

آره بخدا حالم ازاون دسته ازخانوما بهم میخوره..

اونروز یه آقایی تاپیک زده بود خانوما ازچه پسری خوشتون میاد

بعد چندتاخانوم گفته بودن از هیچ نوع پسری خوشمون نمیاد..

بعدنمیدونی چند تاخانوم نخودآش اومدن گفتن حالا از خداتونه ها الکی نگید..یا پسراپشت درخونه منتظرتون نیستنا..🤤😯😯😫😫😫😨😨😨

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ميان اينجا لاس ميزنن بهد فردا گريه مي كنن شوهرمونچت كرده😂

خخخخخ دقیقا😂😂😂

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
گ.... خورد😞

داشتم میخوابیدما اومد فازمو پروند رفت😑😒😬

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
نه من شخص خاصی مخاطبم نبود.کلی گفتم😊

اها گفتم اگه اون که جواب هیچ کاربریو نمیده اونوقت بره تل دیگه نباید بذارن هیچ مردی بیاد نینی سایت

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
اره بعد میگه ب دخترا نمیشه اعتماد کرد اه قشنننننننگ حالمو بهم زد

اه مردک چندش 

کی همچین حرفی زد ؟کجا؟

حتما عرف خانوادش اینه والا من هر خانواده ای رو میشناسم که رو دختراشون حساسن رو پسراشونم حساسن مگه اینکه پسره اینقد اب از سرش گذشته باشه که ولش کنن به حال خودش حتما اینم اینجوری بوده میگه عرف

تا اینا هستن که مرد رو پرو کنن که اتفاقا زیادن تو سایت!!مارو چه باک از مردای عضو نی نی سایت(که البته ...

بلا نسبت خواهرامون ...خرمون هم نیستن..😁..البته عذرخواهی میکنم بابت لحن تندم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
اونا تو ذاتشون پررویی و وقاحت هست که میان عضو همچین سایتی میشن و درد دل خانوما و مشکل پریود و زایمان ...

واقعا خوب روشون میشه میان اظهار وجود هم میکنن

حداقل عضو میشی نیا تو تاپیکی ک موضوش خانوما ترشح دارم هست😒😒