2737
2734
عنوان

کی مردای این سایت و انقدر پررو کرده!

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 153 پست
کی تورو پلنگت کرده مست و ملنگت کرده😯😯😯

نترکی😂😂😂

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
داداشی😁😁😁😁

دقیقا 😂

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار تو  تاپیک رفتارای خز نامزدی نسبت به حضور یه آقا اعتراض کردم و گفتم حالم بهم میخوره مرد بیاد تو همچین تاپیکی بعضی خانوما نزدیک بود درسته قورتم بدن در دفاع از اون آقا😏

2728
اونا خودشون جای خواهر ما حساب میشن😐

واقعا جای خواهری هم نمیشه روشون حساب کرد اخه لامصبارو...

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2738

كاري به عضو شدنشون ندارم

ولي اينجا طرفدار و سينه چاك براي آقايون زيااااد داريم زيااادددا

تا بگي چرا ميان خيلياشون ميگن سايت عموميه خب بيااان و .....

يه سر دسته بنده خدا مشكل دار هم دارن 😐😐😐

رد شو فقط بيخيال اينچيزا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من نکردم بوخودا

ازادی😂

خب اسمش؟

شک نکن که خودتی😂😂😂😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
داداشی😁😁😁😁

یه ضرب المثل هست ک میگه

داداش داداش...😐

من متنفرم از این خواهرو برادربازیای مجازی

هیچ رابطه ای مزخرفتر از این نیست

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
2706