2733
2739
عنوان

کی مردای این سایت و انقدر پررو کرده!

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای طرفدار مردانِ عضو نی نی سایت😏

سه بار خوندم تا فهمیدم چی نوشتی😁😁

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728

مورد داریم میاد واسه خانوما شاخ و شونه میکشه لایکم میخوره

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....

کم کم میان از سایت بیرونمون میکنن میگن..کی بود کی بود من نبودم!!!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
کی؟؟؟؟؟؟

ی مشت علاف بلا نسبت تعداد کمیشون ک واقعا با شخصیتن

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2740
هیچی سوار سرمون کردنشون😒 میای چیزی هم بهشون بگی هزارتا هم جنس خودمون میریزن سرمون!!!!

تا اینا هستن که مرد رو پرو کنن که اتفاقا زیادن تو سایت!!مارو چه باک از مردای عضو نی نی سایت(که البته جای خواهر ما هستن)

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
اون گروه که مدام تاپیک درمدح اقایون میزنن تقاضای عکس میکنن 

آره ب چشم برادری ببینن کی خوشگل تره 😐

واقعا متاسفم 😑

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
حالم ازشون بهم می خوره من باشون دعوا میکنم ولی خاکبرسرت میان اینجا خاله زنکی اه

تصوراتمون راجع ب همه مردا ریخت بهم کلا

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2706