2733
2734
ناز که هستم اندامم همین شکلیه ولی این خودم نیستم😅😅😅

خوب بازم خداروشکر تونستم تصورت کنم😁😁❤

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره چقدر این مدلی مد شده

اره..خوب واقعا قشنگم هست دیگه..مد امساله

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2728
منم به همین سفیدی ام!!!!

عزیزم! 

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

الان همه میان میگن هیکلم این شکلیه.پوستم این رنگیه من این مدلو دارم😂😂😂😂😛😛😛

طُ∞‌ضربان‌قلب‌منی‌ ـﮩ۸ــ💌ــ۸ـﮩـ S ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌💗🫀
2738
خیلی دلرباست 

قبول دارم شدیییید

اونو ریپلای نکردم که نمونه من ۶۲ کمرم باس نم ۱۰۹😔😔 فقط شلوار گرون ها خوبه تو پاک با کشی

شلوار گرون اگه منظورت هست آره دیگه چون دوختای ترک و اینا نمیدونم چه مدلین که میشه

یا دوختهای عربی چون اونا همشون اندامشون همینجوریه اکثرا باسنن بزرگ و کمر باریک دارن 

🧚‍♀️
2706