2737
2739
عنوان

اندازه صد و پنجاه ملیون طلا دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 98 پست
ممکن هم هست یهو بیاد پایین ..نمیدونم اگه کلا قصد خریدن خونه رودارن بفروشن ک بخرن بهتره بنظرم

بیاد پایین هم بازم سکه و طلا بهتره تازه همه چی میاد پایین

اگر الان بخواد خونه بخره اره

ولی اگر پول نداره و‌فقط ۱۵۰ و میخواد بذاره تو‌بانک‌که نه خوب‌نیست

من یبار حساب کردم اگر‌چند سال پیش بجای ماشین سکه خریده بودم الان سه برابر پول ماشین و داشتم برای همین میدونم برای پس انداز سکه  و‌طلابهتره 

البته من که از ماشین استفاده کردم ولی اون‌موقع میگفتم خب سرمایه اس دیگه فرقی نداره تازه استفاده امم میشه ولی اشتباه میکردم

کسی که برای پس انداز میخواد سکه بهتره بعنی پول به سکه و‌طلا باشه بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم اون طرفای شماس. البته قورتم ندین ولی صرفا میتونستی بپرسی الان خوبه بفروشم یا ن طلا هامو مقد ...

مقدارش رو گفتم چون با هر صد تومن  کم شدن و زیاد شدن مثقالی  طلا،  برام  ضرر  زیاد و  سود زیاد داره.

مثلا مثقالی فقط صدهزار پایین و بالا  بره برای من فرقش 10  ملیونه

2728
وای نه خدا نکنه ما سه واحد نگه داشتیم بعد عید بفروشیم بدبخت میشیم

رکود مسکن هست ولی شما بتونی بفروشی باید به قیمت بدی بیشتر از این ممکن نیست دیگه الان ماشین خارجی هم وارد رکود شده چون زیادی گرونه وقتی پراید۱۱۱ دیروز ۵۰ میلیون شده خودت عمق فاجعه رو برای سال دیگه در نظر بگیر ۶ماه اول سال اینده واقعا رکود و سختی در پیشه ۶ ماه دوم دولت مجبور میشه شل کنه چون خودش متضرر خواهد شد 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738
گلم شهر ما با 170 تومنم میشه خونه خرید. من از شهرستان مرزی هستم

Azizam in gheymata nesbi hast,tala bala bere khoone ro ham geroon tar mikone,pas aval khoone ro mosmele kon ,hamoon rooz talato befroosh,

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
بیاد پایین هم بازم سکه و طلا بهتره تازه همه چی میاد پایین اگر الان بخواد خونه بخره اره ولی اگر پول ...

اره منم منظورم این بود بفروشه سریع بخره اگه برار بانک خیلی ضرر میکنه

بالاتر بره، خب خونه هم بالاتر میره

اول خونه پیداکنین، سر معامله بفروشین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706