2733
2734

مدش رفته یا خوبه کابینت به غیر ازام دی اف چی هست که دوامش بیشترباشه قیمتشم مناسب باشه

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فلزی به درد نمیخوره جدا از قدیمی شدنش صدا میده 

اگه بی اعصاب هم نباشی بخوای اروم ببندی بازم صدا میده 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
قلزی به درد نمیخوره جدا از قدیمی شدنش صدا میده  اگه بی اعصاب هم نباشی بخوای اروم ببندی بازم صد ...

پس به غیرازام دی اف چی خوبه حس می کنم ام دی اف هم بعدازیه مدت خراب می شه 

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد

نه بابا ام دي اف يا از اين ممبران ها يا مدلهاي ديگه داره كه خيلي هم با دوام و خوبه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
پس به غیرازام دی اف چی خوبه حس می کنم ام دی اف هم بعدازیه مدت خراب می شه 

نه خراب نمیشه! هر بار استفاده میکنی هود رو روشن کن که چربی و رطوبت رو بگیره 

ما چندین ساله پدرم داره خراب نشده 

خودمم دو ساله خراب نشده

باور کن نمیشناسم جنس دیگه ای عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738