2737
2739
عنوان

واقعا بعضیا فازشون چیه ؟

884 بازدید | 43 پست

چرای سریااینقدر حسود هستن اینجا ؟تا ی چی بگی میگن داری پز میدی ؟خب تو تاپیکی ک همه میتونن نظر بدن و سوال جوریه ک ازهرقشری سوال شده وهرکسی باهرسطح نوع زندگی میتونه جواب بده بازم ی سریا میان میگن پززززز.و خودنما؟ درصورتیکه ازهمه سوال شده تا جواب بدن چرااینقدرحسودن بعضیا وانتظار دارن همش اینجا آهوناله بشنون ن ازخوشبختی دیگران؟تایکی بگه خوشبخته شوهرم دوسم داره یاوضع مالیم خوبه همه میگن خودنما خود اون تاپیک ازهمه سوال کرده و همه حق جواب دادن دارن واقعا فازتون چیه خیلی جای سواله برام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عزیزم گاهی بعضیها هم واسه شوخی میگن داری پز میدی پز زیر پوستی 😁منم گاهی میگم تا دور هم بخندیم اما اصلا حسود نیستم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

متاسفانه عده اندكي هستن

واقعا عقده اي هستن

حدود ده نفرن كه جو ميدن

الان ميريزيد اينجام چرندياتتون رو ميگيد گوش كنيد بخاطر اين تنگ نظري و حسادت تمام عمر عذاب ميكشيد

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راستش من فکر می کنم 

آدم نه بدبختی و گرفتاری شو باید جار بزنه

نه  خوشبختی و رفاه شو 

لزومی هم نداره ک دیگران در جریان زندگی آدم باشن

(( نظر شخصی من فقط))

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
عزیزم گاهی بعضیها هم واسه شوخی میگن داری پز میدی پز زیر پوستی 😁منم گاهی میگم تا دور هم بخندیم اما ا ...

بن ب شوخی ن این فرق داره وادم ناراحت نمیشه ولی بعضیا توهین میکنن واقعا

بعضی جاها هم نیازی نیست خیلی چیزهارو گفت مثلا تاپیکی که خانم میگه شوهرم فلان اخلاق داره بعد اون وسط یکی میاد میگه خاک برسرت ..من شوهرم فوق العادست ..فلانو بیساره ..به نظرم بعصیا اظهار نطر و فضل نکنن خیلی بهتره

2706