2733
2739
عنوان

خونه تکونی😖

261 بازدید | 23 پست

سلام دوستان شاید خنده دار باشه 

اما چون استراحت مطلقم شوهرم کارگر کرفته برا خونه تکونی 

اولین باره تو همچین شرایتی ام روم نمیشه بگم چکارکن چکار نکن  اولین بار چیکا کردین 

خداروشکر

رو شدن نداره

بالاسر کارگر وایسا وگرنه تمیز نمیکنه

تقریبادماهی یکبار کارگر میاد خونم البته از زمان مجردیم میومد خونمون و دیکه کاملا میشناسمش اونم میدونه من چه کارایی میخوام ازش

ولی خلاصه هی بالاسرش برو بگو این کابینتم تمیز کزدی؟ 

پشت فلان چیزو گشیدی؟ و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای

مثل مامان من

موقعی ک مجرد بودم

کارگر میگرفت

بعد کاراشو بمن میگفت

میگفت کمکش کن گناه داره😐😐😐

تازه کارگره یوقتا بچشم میاورد

بچشو نگه میداشتیم صبحونه بده ناهار بده😐😐😐

رو شدن نداره بالاسر کارگر وایسا وگرنه تمیز نمیکنه تقریبادماهی یکبار کارگر میاد خونم البته از زمان ...

اتفاقا اصلا نمیتونم  اینطوری حرف بزنم سنشم زیاد جای مامانمِ

خداروشکر
2738

وا خجالت نداره منم میارم هر جا رو تمیز کرد پشتش برو نگاه کن اگه لازم بود بگو تکرار کنه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
وای مثل مامان من موقعی ک مجرد بودم کارگر میگرفت بعد کاراشو بمن میگفت میگفت کمکش کن گناه داره😐� ...

خخخخخ من به مامانم گفتم اون بهش گفته ترتیب کارارو اماکلی گفته دیگه

خداروشکر
اول کترهایی ک داریو لیست کن بده دستشون بگو شرمنده اینا کارای منه.لیست کردم ک راحت باشین 

مثلا میخوام تمام سالن تی و جارو بشه . بنویسن یالن تی و جارو ؟

فرش شامپو فرش بشه

خداروشکر
من خودمم دلم نمیاد اصلا ب کسی بگم این کارو کن اون کارو کن حس بدی بهم دست میده

واقعا نمیتونم. هرچیم ادم بگه پول میگیره اما واقعا روم نمیشه .جای مادرمِ

زنگ زدم به مامانم گفتم اینارو بگو . اونم گفته بازم نمیدونم حالا الان میرسه احساس ادمی و دارم میخواد براش مهمون بیاد خونش به هم ریختس

خداروشکر
2706