2733
2734
عنوان

هزینه های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 73 پست

اگه از نظر روحی و شرایط خونوادگی شرایطشو دارید حتما اقدام کنین خدا خودش می رسونه هزینه هارو

من خودم هزینه هام خیلی شد چون هم سقط داشتم چند بار هم کلی معاینات تشخیصی و ... تو بارداری هم بارداری خیلی سختی تجربه کردم ولی واسه همه سخت نیست

انشاالله یه بارداری خوب و راحت و سلامت رو تجربه کنین و خدا هم بهتون روزی زیاد بده🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم کارگره و بیمه داریم خداروشکر میرسونیم و از هرماه حقوقش ی چیزایی میخریم....اگه واقعا دوست د ...

به خاطر هزینه ها شوهرم راضی نمیشه با حقوق ۲ و نیم واقعا سخته😢

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
2728
اگه از نظر روحی و شرایط خونوادگی شرایطشو دارید حتما اقدام کنین خدا خودش می رسونه هزینه هارو من خودم ...

ممنون عریزم ایشالله بچت خوشگل توپول و سالم بیاد بغلت❤

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
به خاطر هزینه ها شوهرم راضی نمیشه با حقوق ۲ و نیم واقعا سخته😢

ماهم مثل شما چه میشه کرد...از اینم گرونتر میشه معلوم نیست ایران سال بعد چی بشه!

تمومِ زندگیم دخترم👪
ماهم مثل شما چه میشه کرد...از اینم گرونتر میشه معلوم نیست ایران سال بعد چی بشه!

ایشالله با وجود بچه خدا به زندگیتون برکت بده بارداری کم هزینه ای هم داشته باشی❤

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
2738
۴۲۱هزارو ۵۶۰گرمی😐

چیییی؟ گرمی 560 ؟؟ درست فهمیدم ؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ممنون عریزم ایشالله بچت خوشگل توپول و سالم بیاد بغلت❤

ممنونم😘 انشاالله خدا به زودی به شما هم یه بچه سالم و صالح و خوش روزی بده نگران نباش بچه که میاد معمولا زندگی بهتر میشه و خدا روزی شو تو زندگی پدر و مادر میاره

انشاالله بچه شما هم خوش روزی و خوش عاقبت باشه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
با زایمان؟

نه دیگه سونو ها و آزمایش و پول ویزیت و دارو تا ماه ۷ حساب کرد بودم ۲۲۰۰ یا ۴۰۰ بود خودم یکم کشیدم روش که دیگه بیشتر از این اصلا نمیشه

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

بستگی به شرایطت داره هزینه ها کاملا متفاوت من هیچ مشکلی نداشته باشی

ده تومن بریزتویه کارت تا موقع زایمانت با ویزیت دارو سونو آزمایش پول بیمارستان  روش بساگی به خودتم داره چجور خرج کنی مثلا من دیدم بعضیا اصلا دکتر نمیرن فقط میرن بهداشت که رایگان بیمارستان خصوصی نمیرن دولتی میرن که هزینه کمی داره خیلیم بی خیالن آزمایش وسونو هارو نمیرن حتی دکتری هم که میری من میرفتم بیمارستان که ویزیتش با بیمه 10بود مطبش 45 خدای نکرده حتی یه مشکل کوچیک برای خودت یا بچت پیش بیاد هزینه ها خیلی بالاتر میره

لایک نکن ممنون  
۵ ساله ازدواج کردیم خسته شدم از تنهایی چیکار کنم خوب هزینه ها هم که سر به فلک میکشه نمیدونم واقعا

باور کنید روزی رو خدا میرسونه من به چشمم دیدم

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج