2733
2739
عنوان

هزینه های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله به سلامتی دوران بارداریتو بگذرونی

اگه پرونده بارداری تو مراکز بهداشت تشکیل بدی با مهر پزشک اونجا آزمایشات روتین اول و دوم رو در مراکز دولتی میتونی رایگان انجام بدی 

ولی سونو و آزمایشات غربالگری فقط مراکز خصوصی انجام بده 

البته شهر ما اینطوریه نمی‌دونم بقیه جاها چطوریه

2728

من همه رو خصوصی رفتم بابیمه تامین اجتماعی.

سونو قلب۶۰ تومن

ان تی ۹۰

ازمایش عربال اول ۱۰۰تومن

انومالی سونو ۲۷۰

ازمایش عربال دوم ۲۷۰

سونو سرویکس۶۰

ازمیش چکاپ هفته ده ۱۵۰

تاحالا همینهارو رفتم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اگه واقعا توانشو ندارین نشو واقعا چیزای سیسمونی هم خیلی گرونه!

۵ ساله ازدواج کردیم خسته شدم از تنهایی چیکار کنم خوب هزینه ها هم که سر به فلک میکشه نمیدونم واقعا

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
2740
اول اقدام کن از تیکرت معلومه هنوز اقدام نکردی😐 ببین طلا داره لحظه ای گرون میشه چیزای دگم همینطور ح ...

الان طلا میدونی چنده خواهر؟ بحثو ب بیراهه بکشونم .  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
تهرانی؟

نه عزیزم اصفهانم 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
۵ ساله ازدواج کردیم خسته شدم از تنهایی چیکار کنم خوب هزینه ها هم که سر به فلک میکشه نمیدونم واقعا

منم شوهرم کارگره و بیمه داریم خداروشکر میرسونیم و از هرماه حقوقش ی چیزایی میخریم....اگه واقعا دوست داری بیار خب...

ماهم۳ساله ازدواج کردیم...

تمومِ زندگیم دخترم👪