2733
2734
عنوان

مادرشوهرم زندگیمو بهم میریزه،بعد میگه منظوری ندارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 62 پست
منتازه پروییدم اینماه تموم شده 😢😢 کیت تخمکگزاری گرفتم ک  این ماه باز اقدام کنم

داروهم مصرف میکنی گلم؟من3دوره مصرف کردم جواب نگرفتم حتی دوبارکهhcgزدم اصصصلا ترشح تخمک گذاری نداشتم ولی3ماهه فقط عرق رازیانه و عسل میخورم قشنگ میفهمم کی تخمک گذاری دارم از روترشحاتم.فقط اینماه نمی‌دونم چرا هم وسط سیکلم ترشح دیدم هم20دورم علاوه بر ترشح تخمک گذاری دل‌درد پریودی هم گرفتم.دوره هام بین۲۸تا۳۰روز متغیرهس.میخوای عرق رازیانه مصرف کن عزیزم اگه دارونمیخوری؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
داروهم مصرف میکنی گلم؟من3دوره مصرف کردم جواب نگرفتم حتی دوبارکهhcgزدم اصصصلا ترشح تخمک گذاری نداشتم ...

من نه خودم مشکل دارم نه شوهرم 😔😔😔😔😔بی دلیل الان با احتساب این ماه هفت ماهه حامله نشدم 

همه ازمایشام اوکی بوده😔😔😔😔😔😔نمیدونم شاید خدا. نمیخاد 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه خودم مشکل دارم نه شوهرم 😔😔😔😔😔بی دلیل الان با احتساب این ماه هفت ماهه حامله نشدم  &n ...

بازمن هم خودم تنبلی دارم هم شوهرم واریکوسل داشت 4ماهه عمل کرده

انشاءالله تاعید مامان میشی عزیزدلم خدا صلاح ندونسته تاالان حامله نشدی

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘