2733
2739
عنوان

نی نی سایت

51 بازدید | 6 پست

سلام خانوما.من بیستم همین ماه نزدیکی بدون محافظت داشتم.تاریخ پریودیم بیست و ششم بود.همیشه معمولا سه روز جلو مینداختم.یعنی باید بیست و سوم میشدم.اما دقیقا روز پری که بیست و ششم بود شدم.روز اولم خونریزیم زیاد بود اما دقیقا روز دوم لک شد و روز سوم کلا قطع شد.در حالیکه طی این چندین سال همیشه روزای پری7روز بود.احتمال بارداری هس؟لطفا کمک کنید

چون نزدیکی داشتم همش نگرانم که نکنه باردار باشم صدف جان.اصلا فعلا شرایط بارداری ندارم.لطفا دعا کنید و هر کسی ام تجربه ای داره بگه خواهش میکنم.سرگیجه و حالت تهوع هم دارم.خیلی استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب سوگند جان شما نزدیکی داشتید که بنارو بر باردار بودن گذاشته باشید و بعد بفهمید از تیروئید بوده؟

اره عزیزم 

شش بار بی بی زدم منفی شد رفتم دکتر گفتن تیروئید بوده 

اوووف عذابا کشیدم از دست این تیروئید بچمم سقط شد سر همین بود

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
اره عزیزم  شش بار بی بی زدم منفی شد رفتم دکتر گفتن تیروئید بوده  اوووف عذابا کشیدم از دس ...

آخی عزیزم.امیدوارم برای منم بخاطر تیروئید یا بقول صدف جان هورمون باشه و بارداری در راه نباشه