2737
2734
عنوان

بچه ها به شوهرم خیلی مشکوکم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 209 پست
خوبه خواستم ببینم اگه کم خرج میکنم بیشترش کنم 😂😂😂

نه همین قدر بسه ،ممکنه فراری بشن😂😂😂

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یعنی اینقدر میتونه پست باشه که فداکاری های منو فراموش کرده باشه  حقوقش 600تومن بود اول زند ...

عزیزم من پستاتو خوندم

دقیقا من زخم خورده این جریانم

یعالمه چک واسه شوهرم کشیدم و وام گنده گرفتم

به جان یدونه بچم چنان زهری بهم ریخت که هنوزم تو شوکم

خییییییییییییییییییییییلی هم زندگی عاشقانه ای داشتیم

با زبون خودش گفت کسی تو زندگیم هست میخامش و رفت و موندم با بچه و یعالمه بدهی

هرکسم بهم رسید گفت خودکرده را تدبیر نیست چوب خریت و سادگیتو خوردی پس بکش

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍
میره تو لیست مخاطباش تو تلش.یه گوشه بنویسشون دوباره وارد کن بعدا

وای پس سخت شد که 

من نزدیک 400 تا شماره دارم توی گوشیم چه جوری اینهمه رو پاک کنم آخه

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2731
عزیزم من پستاتو خوندم دقیقا من زخم خورده این جریانم یعالمه چک واسه شوهرم کشیدم و وام گنده گرفتم ...

اله یبگردم چقدر سخت 

وای نامرد چه جوری اینکارو تونست بکنه 

من الان وحشت اینو دارم که وقتی قضیه رو گفتم گردن بگیره همون لحظه نابود میشم 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
وای پس سخت شد که  من نزدیک 400 تا شماره دارم توی گوشیم چه جوری اینهمه رو پاک کنم آخه

اون گزینه ای که اول نصب تلگ رام میزنه ایا به مخاطبین دسترسی داشته باشه رو اوکی نکن

ردش کن

اینجوری مخاطبات نمیره واسش

به تلگ رامت اجازه دسترسی به مخاطبات نده

عزیزم من پستاتو خوندم دقیقا من زخم خورده این جریانم یعالمه چک واسه شوهرم کشیدم و وام گنده گرفتم ...

آخه دختر خوب چطور به همسرت اعتماد کردی بخدا الان زمونه انقد خرابه ادم به ننه باباشم اعتماد نداره چه برسه به موجودی بنام شوهر

دوتابچه دارم پاسوزشونم فقط التماس خدارومیکنم اگه الان بازکارکثیفشوادامه میده یه شاستی بلندبیادلهش کن ...

میفهممت آدم بخاطر بچه از همه چی میگذره و همه چی رو هم تحمل میکنه 

منم یه دختر دارم و واقعا نمیدونم اگه قضیه جدی بشه چیکار کنم 

من همون ماه اول ازدواجم میخواستم طلاق بگیرم ولی فهمیدم باردار شدم و اینجوری پاسوز بچه شدم 

2738
اله یبگردم چقدر سخت  وای نامرد چه جوری اینکارو تونست بکنه  من الان وحشت اینو دارم که وقت ...

وحشتناک سخته قلبم شکسته و بچه بی پدر دارم

باهم فرار کردن رفتن 

خانوادشم زیر بار هیچی نمیرن اسیر دادگاه پاسگاه شدم

همشم تقصیر خودمه 

یوقتایی حتی غذام نمیخوردم که کمک حال خرجش باشم

خاک تو سرم

آخه دختر خوب چطور به همسرت اعتماد کردی بخدا الان زمونه انقد خرابه ادم به ننه باباشم اعتماد نداره چه ...

با حرفای عاشقانه خرش شدم

همش میگفت فلان کارو کنیم زندگیمونو درس کنیم ......

منم فکر میکردم فکر آیندس

اون گزینه ای که اول نصب تلگ رام میزنه ایا به مخاطبین دسترسی داشته باشه رو اوکی نکن ردش کن اینجوری ...

آهان اگه اینجوری باشه راحتره 

دوستم میگه بجای اینکارو رک و راست برو بهش بگو میگه تو بخاطر ناراحتی قلبیت نمیتونی این همه مدت حرص و جوش بخوری و فشار بکشی 

نمیدونم چیکار کنم

آهان اگه اینجوری باشه راحتره  دوستم میگه بجای اینکارو رک و راست برو بهش بگو میگه تو بخاطر نارا ...

وای نه

صد در صد انکار میکنه

حداقل با مدرک پیش برو

وحشتناک سخته قلبم شکسته و بچه بی پدر دارم باهم فرار کردن رفتن  خانوادشم زیر بار هیچی نمیرن اس ...

تو از منم دیوانه تر بودی خواهر 

خدا جواب این آدما رو بده

2706