2737
2739
عنوان

بچه ها به شوهرم خیلی مشکوکم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 209 پست
اولش که خیلی انکار کرد و گفت اصلا نمیدونم چی میگی من که با دلیل بهش گفتم و نتونست کتمان کنه گفت آره ...

آره دیگه هیچی نبوده حتما ولی بترسونش یه کم قهر کن الکی باهاش 

زندگی با همه دشواری ها باز هم زیباست  
اولش که خیلی انکار کرد و گفت اصلا نمیدونم چی میگی من که با دلیل بهش گفتم و نتونست کتمان کنه گفت آره ...

عزیزم شاید راست میگه , ولی ای کاش هک می کردی تا خودت مطمئن می شدی (البته به نظر من )

ولی همین که بهش گفتی حساب کار دستش میاد که شما زن زندگی هستین و مواظب شوهر ت هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دیگه هیچی نبوده حتما ولی بترسونش یه کم قهر کن الکی باهاش 

امیدوارم واقعا چیزی نبوده باشه ولی اینکه پاک کرده هنوزم توی دلم مونده و اینکه طرف چرا تبریک ولنتاین واسش بفرسته 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
عزیزم شاید راست میگه , ولی ای کاش هک می کردی تا خودت مطمئن می شدی (البته به نظر من ) ولی همین که به ...

میدونی عزیزم اگه هک میکردم و چیزی میدیدم واقعا نابود میشدم ترجیح دادم نبینم که اگه میدیدم باید طلاق میگرفتم و باهاش نمیموندم

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2731
امیدوارم واقعا چیزی نبوده باشه ولی اینکه پاک کرده هنوزم توی دلم مونده و اینکه طرف چرا تبریک ولنتاین ...

دیگه کشش نده...ولی دیگه ترسیده میدونه حواست هست بهش...یه کم فقط باهاش سرسنگین باش

دیگه کشش نده...ولی دیگه ترسیده میدونه حواست هست بهش...یه کم فقط باهاش سرسنگین باش

راستش ته دلم باز صاف نمیشه باهاش دیگه ذهنم نسبت بهش خراب شد ولی بهش چیزی نمیگم دیکه 

راستش ته دلم باز صاف نمیشه باهاش دیگه ذهنم نسبت بهش خراب شد ولی بهش چیزی نمیگم دیکه 

عزیزم خودتو اذیت نکن.اون به کار اشتباهش پی برده

فعلا که قیافه گرفته بهم .صبح موقعی که من داشتم میرفتم اداره همیشه تا دم در میومد امروز اصلا به زور جواب خداحافظی مو داد الانم قبل من نهاری رو خورده در حالی که همیشه من میومدم نهار رو گرم میکردم باهم میخوردیم .نشسته جلوی تی وی حرف هم نمیزنه 

شیطونه میگه همه چیو بریز بهم بفهمه چی به چیه 

2738

انگار من کار بدی کردم نه اون .خب آخه دیگه نمیتونه چت کنه 

اون و کلا مردا از مچ گیری متنفرا.به خاطر اونه شاید

خب غلط اضافی نکنن ما هم مچ نگیریم 

ور رع سم هاده بَمیره مردی اَنده بد وُنع

چی عزیزم ؟فک کنم منظورت این بود سم بدم بمیره ؟

اینم پیشنهاد خوبیه 

2706