2733
2739

چرا؟

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببرش دکتر بالاخره ارام بخشی چیزی 

شما به کنار به قلب خودشم خیلی فشار میاد 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

هروقت خواست خفت کنه با پاشنه پاهات بزن محکم تو فکش ...پرت میشه اونور😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
ببرش دکتر بالاخره ارام بخشی چیزی  شما به کنار به قلب خودشم خیلی فشار میاد

ازبس حرص پول جمع کردن میخوره 

زندگیمون خ خوب بود تااینکه بفکر بیشترکردن پولش شدهی بیشترشد هی منو بیشتراذیت کرد

زورشو ندارم دیشب انقد زوربازوشو خبرش نشون داد تمام بدنم درد میکنه

ای بابا😕

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

تمام طلاهایی ک مامانم خریدو دادم بهش مثلا گفت قرض عیدمیخرم برات میگه براتذنمیخرم...هی میگه لیاقت نداری ارزش نداری من چکارکنم دیگه هی گفتن زن بایدهوای مردوداشتهذباش دیگه چکارکنم براش بخدا بهترین زن بودم براش کم توقع تمام پول دکترو مامانم میده اصن پول دکترمونمیده بهم میگه روانی T_T

باهاش حرف بزن اگه راضی میشه بریدمشاور باآرامش ازش بپرس علت زدناش چیه

بهش گفتم بیابریم مشاوره گفت مشکل تویی...اخه مگه میشه ادم خرج زنشونده...من براچی ازدواج کردم مغذرت فقط بدمو کلفتی کنم؟همش مامانم هرچی ندارم میخره من دیگه ابروم رفته پیش خانواده ام 

چرا طلاهاتو دادی 

خانما خانما طلاهاتون سرمایه برا خودتون هستن 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706