2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان و قرص یاسمین

1217 بازدید | 3 پست

سلام

کسی تجربه مصرف یاسمین برای درمان PCO رو داره ؟

دکتر با سونوی داخلی تشخیص تنبلی رو داده ... بهم گفت از روز 5 پریود یاسمین بخورم ولی توی نت دیدم توصیه کردن که از روز دوم باشه وگرنه احتمال خطر بارداری هم هست 

لطف می کنین تجربه هاتون رو بگین ؟ بالاخره از روز پنجم بخورم یا دوم ؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

عزیزم منم تنبلی داشتم و بیشتر اوقات کیست های ریز ک با باسمین رفع میشد دکتر منم همیشه مبگفت از روز ۵پری بخور و جلوگیری هم اصلا نداشتم و باردار هم نشدم مشکلمم تا حدودی حل شد و بعدش ک ولش کردم بعد ۲ماه با متفورمین باردار شدم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
عزیزم منم تنبلی داشتم و بیشتر اوقات کیست های ریز ک با باسمین رفع میشد دکتر منم همیشه مبگفت از روز ۵پ ...

ممنون که جواب دادین. چه علایمی داشتین که دکتر گفت پلی کیستیک هستین ؟

من بعد اینکه تو مطب سونو شدم و دکتر نسخه نوشت رفتم مطب مامایی .. ماما بهم گفت فقط سونو در روز 2_3 پری مشخص می کنه که تنبلی داری یا نه ! گفت احتمال خطا تو این سونو که شما دادی زیاده . آخه آخرهای دوره ام بود . 

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مال منم آخر دوره بود ک گفتن تنبلی دارم اما دکترم گفت خیلی خفیف چون نه پری نامنظمه نه موی زائد داری نه چاقی اگر شوهرت موردی نراشته باشه زود باردار میشی  هیچ علائم خاصی نداشتم 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2728