2733
2734
عنوان

بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 78 پست

فاصله سنی شون خوبه.من سه تا بچه دارم که بین هرکدوم چهار سال و‌ نیم فاصله است.راضی ام.اتفاقا بچه دوم راحتتره.چون هم تجربه دارین و هم همبازی داره بچه.بزرگتر بشه حساسیتش هم بیشتر میشه و حسادتش خطرناکتر.

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
بستگی به موقعیت اقتصادیت داره عزیزم بعد به شوهرتون که آیا بچه دوم میخواد یانه

آره همسرم هم میخواد،ولی یه وقتایی میگه حالا صبر کنیم،موقعیت اقتصادیمونم متوسطه، ولی یه ترسی دارم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم چهار تا دارم یه کم پشیمونم اما دو تا واقعا خوبه 

من دوس داشتم سه تا یا چهارتا داشته باشیم اما از وقتی باردارم گفتم همین بسه 😂😂😂

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
2728
از نظر مالی خدارو شکر مشکلی نداریم آما از نظر رسیدگی اونجور که باید و شاید نمیتونم به تک تک شون برسم ...

خدا حفظشون کنه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
اگر قصدشو داري بيار مطمئنم درصد زيادي بعدها از تك فرزندي پشيمون ميشن من خودم بعد ١٥ سال اوردم و الان ...

واقعاً میگین؟

خودمم ترسم همینه میترسم پشیمون بشم

از طرفی میگم تازه یه کم راحت شدم دوباره بیفتم تو سختی کشیدن 

واقعاً درمونده شدم 

نمیدونم باید چیکار کنم.

شما جنسیت بچه ها تون چی هست؟

خدا حفظشون کنه اما فرزند زیاد ظلم به همون بچه است 

آره خودمم همین حس رو دارم برای پسر بزرگم دلم میسوزه که چرا نتونستم مثل پسر خواهر که یدونه اس بهش برسم همیشه عذاب وجدان دارم البته سعی خودمو میکنم که چیزی براشون کم نزارم ولی باز ناراحتم یکم 

2738
آره خودمم همین حس رو دارم برای پسر بزرگم دلم میسوزه که چرا نتونستم مثل پسر خواهر که یدونه اس بهش برس ...

میشه بپرسم چند سالتون؟

از این ۴ تا قلوهم داشتید؟

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
واقعاً میگین؟ خودمم ترسم همینه میترسم پشیمون بشم از طرفی میگم تازه یه کم راحت شدم دوباره بیفتم تو ...

دو تا دختر ناز و جيگر ---- آره درصد زيادي بعدها پشيمون ميشن از تك فرزندي ------- اينم بگم برا دومي تحت نظر دكتر و رژيم و هر چي بگي بودم كه پسر باشه اما تا خدا نخواد برگ درخت تو زمستون هم نمي افته خدا نخواست و دختر شد --- البته برامون خدايي فرقي هم نداشت از ته دل -- الان نفسامونه

منم پسرم چهارسال و نیمه . از وقتی دو سالش بود تو فکر دومی بودم ولی دو دل بودم الان پشیمونم که چرا همون موقع اقدام نکردم از الان بخوام معلوم نیست کی بشه و اختلافشونم زیاد میشه

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
فاصله سنی شون خوبه.من سه تا بچه دارم که بین هرکدوم چهار سال و‌ نیم فاصله است.راضی ام.اتفاقا بچه دوم ...

من فکر میکنم سه تا بچه خیلی بهتره  منم برای چن سال بعد یکی دیگه میارم که بشن سه تا 😀

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
من فکر میکنم سه تا بچه خیلی بهتره  منم برای چن سال بعد یکی دیگه میارم که بشن سه تا 😀

اره سه تا عالیه اگه شرایطش باشه

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
2706