2737
2734
حرفی ندارم میرم .ولی اقساطی ک ایشون گفتن و واقعا نمیتونم بدم .مرصی شما میتونید بیاید اراک .دکتر دختر ...

من میام اراک اما فقط قسطی و چکی پول میدم

شما هر ۳ ماه ۱۳۰۰ نمیتونی بدی؟

یهو بگو اصلا نمیخوام بدم دیگه😐

به حساب داوود اسدی هم نمیزنم فقط میزنم به حساب دکتر

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا احتیاج نیست خودتونو دخالت بدید .همین دخالت هاست ک باعث میشه رکورد بیشترین تاپیک خواهرشوهرم .ماد ...

پووووووف چقدر رو داری تو بشر جمع کن کاسه کوزتو مطمئنم که طفلت مریض نیستو شیادی 

اگرم مریضه اهل قضاوت نیستم ولی حتما داره تاوان گناهای تو رو پس میده دغل باز دروغگو طلبت چقده ادرس بدم بیا بگیر

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2731

بچه ها من کار به راست و دروغش ندارم ولی واقعا اگه راست بگه خیلی دردناکه من این روزا رو کشیدم میدونم یه مادر چی میکشه خودم از دندونپزشکی وحشت دارم چه برسه به بچه .‌‌ منم پولشو قرض گرفتم نمیگم کمک کنید ولی بد و بیراهم بهش نگین شاید راست میگه اوضاع مالی همه هم که بده خدا به همه کمک کنه.

اصلا احتیاج نیست خودتونو دخالت بدید .همین دخالت هاست ک باعث میشه رکورد بیشترین تاپیک خواهرشوهرم .ماد ...

وشما هم دندون بچم دندون بچم کنی 

پررو همینکارارو کردی که مستحق کمک نمیدوننت

خیلی زیاد رو داره، الان موندم چی بگم ، همش به خودم میگم آروم باش آروم باش

منم دارم میگم ولی فایده نداره .

باید برم دکتر اعصاب تا آرومم کنه

بجه ها شماره کارت میذارم. دارین دستی یه تومن برام بریزین خرج دکتر اعصاب و داروهاش، بَلکَم آروم بشم 😁😁😁😁😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
از اين فرصتي كه ني ني يار داده استفاده كن مداركتو دوباره بفرست يه دقيقه

صد بار گفتن شناسنامه گفت عمرااااا تو بیوگرافی کاربری اولش سن یکسال بود تو برگه ازمابشگاهم یکساله ولی میگه دستی نوشته حال نداشته محاسبه کنه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
همونا باعث میشن این کلاهبردارا بیان اینجا پول به جیب بزنن خیلی اعصابم خرد شده

جالبه برام 

خییییلی جالبه 

میخوای بهشون بفهمونی دروغ میگه هم هزار نفر میریزن سرت که تو سنگدلی و قضاوت میکنی 

اصلا بر فرض راستم بگه،میتونه کلی وسیله های خونشو مث تلوزیون و ماشین لباسشویی که ضروری نیس بفروشه خرج سلامتیه بچش کنه 

اینجا بهش میگن پول میدیم سفته بده میگه نه 

وام بدن میگه نه،فقط پول مجانی میخواد

خیلیم حق به جانبه 

البته تقصیری هم نداره ها کسایی که از امثال اینا طرفداری میکنن باعث این حد از وقاحت میشن

من میام اراک اما فقط قسطی پول میدم شما هر ۳ ماه ۱۳۰۰ نمیتونی بدی؟ یهو بگو اصلا نمیخوام بدم دیگه😐 ...

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

من نمیدونم چرا کار کردن انقد سخته واسه بعضیا.

بابا بچت نوزادم نیست که بگم دستو پا گیره.وقتی میبینی نمیرسونی و هزارتا مشکل داری،حتی بخاطر بچت هم شده برو به هر کاری تن بده.

نظافت،سالن داری،فروشندگی،...هر چی.

این وقتو انرژی ای که اینجا میزاری بزار واسه کاری که پول دربیاری

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
خب الان بچم دارو خورده و خوابیده و منم آروم نشستم پیشش .

ی عکس از الانه بچت بده

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2706