2737
2734

متاسفانه مادرم ارتروز شدید دارن. زانوش اذیتش میکنه و یکی از دیسک های کمرش پاره شده. الان میخواستم براش تشک طبی بگیرم. ولی خیلی تنوع داشت. کسی با این شرایط هست که از تشک تختش راضی باشه؟ چه مارکی استفاده میکنین؟فنری یا غیر فنری؟ نرم یا سفت؟بعد هم یه مدلهایی هم هست که روی تشک سفت یه لایه ژلاتینی میزارن. وبی نمیدونستم مناسبه یا نه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

منم کمر داغونی دارم تنگی نخاع و بیرون زدگی ۳ مهره ووووو

فقط پتو بندازه زیرش 

هیچی دیگه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته یک نفر دیگه هم این حرف رو زد

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728

عزیزم منم دیسک کمر دارم و تشک طبی فنری استفاده میکنم...مناسب ترین نوع تشک هست برای افرادی ک مشکلات کمر و دیسک و...دارن..من ک ب جرات میگم از زمانی ک این تشکو استفاده میکنم کمردردم و درد سیاتیکم تقریبا برطرف شده

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا
منم کمر داغونی دارم تنگی نخاع و بیرون زدگی ۳ مهره ووووو فقط پتو بندازه زیرش  هیچی دیگه

یعنی میگی باید سفت باشه؟

عزیزم منم دیسک کمر دارم و تشک طبی فنری استفاده میکنم...مناسب ترین نوع تشک هست برای افرادی ک مشکلات ک ...

عزی چه مارکی استفاده میکنی که رضایت داری

یعنی میگی باید سفت باشه؟

اره من دکتر رفتم گفت فقط سفت باشه ترجیحا پتو بنداز 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
اره من دکتر رفتم گفت فقط سفت باشه ترجیحا پتو بنداز 

شما مشکلتون چی بود؟

شما مشکلتون چی بود؟

گفتم بالا

عزی چه مارکی استفاده میکنی که رضایت داری

مارکش رویال هست عزیزم..رویال دانیال..من از شهرک ولیعصر خریدم‌..یه مغازه ب اسم دانیال هست...ولی کلا شما تشک طبی فنری با هر مارکی بخری فرقی نمی کنه..مناسبه

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

سوپر طبی رویال بگیر البته اگه از لحاظ قیمت مشکلی نداری فک کنم بالای 3 تومن باشه

اینم بگم سیاه دونه و عسل روزی یه قاشق صبح و شب بهش بده خیییلی تاثیر داره منم شنیدم به نظرم مسخره اومد ولی واقعا تاثیر داشت برام

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
گفتم بالا

اره الان دیدم  امیدوارم بهتر بشین. 

اره الان دیدم  امیدوارم بهتر بشین.

ممنونم 

من ديسك كمر دارم روي تشك سفت اصلا نميتونم بخوابم روي فنري ها ميخوابم راحتم

بستگي داره مادرتون جاي سفت خوابيدني راحت باشه يا جاي نرم

يبار روي طبي از اين سفت ها خوابيدم كنرم انقد خسته شده بود نصف شب پاشدم جامو عوض كردم

2706