2737
2739
عنوان

به كاربري شعله خاموش اعتنا نكنيد داره گداييي ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 68 پست
قكر ميكني واقعيت رو ميزاشت ؟ميخاي من اس ام اس موجودي كارتمو بزارم؟😄🤣 دوهزارتومن ناقابل ته كارتمه ا ...

نه همين كارتي كه همه دارن واسش پول ميريزن و دوساعت پيش گفت پونصد جمع شده رو بزاره

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه همين كارتي كه همه دارن واسش پول ميريزن و دوساعت پيش گفت پونصد جمع شده رو بزاره

خوبه والا

من دارم جهيزيه ميكيرم شده دوشيفت برم سركار نهار نخورم استواحت نكنم كه بتونم بخرم و از كسي گدايي نكنم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2728

من نتونستم نی نی یار رو صداکنم شما اونجا صدا بزنید بیاد چیزی بگه تموم بشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من نتونستم نی نی یار رو صداکنم شما اونجا صدا بزنید بیاد چیزی بگه تموم بشه

منم هرجي مينويسم ابي نميشه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2738
بخدا دروغ  دقیقا اون صفحه را جند ماه پیش من جای دیگه تو کانال تلگرامی دیدم‌

بيا تو تاپيكش بكو 

ولی کلی عکس و آزمایش گذاشتا ینی اونام همش نتیه؟؟

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
بيا تو تاپيكش بكو  

کانال تلگرامش رو اسکرین گذاشته

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بخدا دروغ  دقیقا اون صفحه را جند ماه پیش من جای دیگه تو کانال تلگرامی دیدم‌

یعنی هنش نتیه؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

آدمهای ساده و زود باور  رو دوست ندارم کلا

ولی یه چیزی 

بعضی وقتا قضاوت خیلی سخت !!!  تشخیص حق و نا حق سخته .... یه طوری نشه ک پس فردا  مدیون خودمون شیم

لینک نی نی یار رو گذاشتید  دستتونم درد نکنه ... بچه ها ، می خونن و خودشون دیگه صلاح میدونن  چی کار کنن ..... ولی بی ادبی و بی احترامی نکنیم دیگه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نمیخوام دل بشکنم واس همین از ساعت ۳ خواننده خاموش بودم خواستم پول واریز کنم هر چقدر سعی کردم اپ بانک گوشین جواب نداد که نداد اخه من این پول رو از بابام گرفته بودم واس بچه هام خرید کنم چی بگم احه نه من محتاجم نه بابام نه شوهرم ولی خدایی نکرده زبکنم لال واس بچه هام اتفاقی بیفته شوهرم میدونم همه کار میکنه یا بابام

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2706