2737
2734
مثلا اگه تو این فصل که انار هست هفته ایی یکی دوبار انجام بدی ...فصلهای بعد هم همون هفته ایی یه بار ا ...

جوشیده بشه پوستش؟

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما امتحان کردین؟؟؟ میشه کمی راهنمایی کنین تا چه زمانی تاثیر داره؟؟

مداوم باشه تقریبا تا یکسال جواب میده..

نه من انجام ندادم

از یه خانمی شنیدم..و همینطور تحقیقهایی که کردم تو نت...بگرد جیزهای جالبی پیدا میکنی

بچه های سایت هم چندسال پیش استفاده کرده بودن سرج کن بخون گلم...

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
2731
جوشیده بشه پوستش؟

اره گلم جوشیده بشه چند نوع دستور داره...تو نت هست سزچ کن دقیق استفاده کن..مخصوصا خانهایی که طبیعی زایمان کردن و یا چاق شدن و عضلات بدنشون به نوعی شل و وا رفته شده عالیه

2740
الان یکی میاد میگه وای من اورجینال ت ن گ م    

😂😂😂😂

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
چجوری سرچ کنم. میشه یاد بدین درضمن میخام این تاپیک حذف بشه چیکار کنم

حذف تاپیک و بلد نیستم گلم

ولی بزن تنگی واژن با پوست انار برات میاره بالا

اره گلم جوشیده بشه چند نوع دستور داره...تو نت هست سزچ کن دقیق استفاده کن..مخصوصا خانهایی که طبیعی زا ...

ممنون گلم

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش