2737
2734
خیر سرش بهترین بهترین دکتر شهرمونه با هزار مکافات شوهرم اجازه داد برم پیشش  چون آقا بود دکترم

نگو ک دکتر ملکشاهی رو میگی ؟

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر قاسم امیری.... دکتر سرشناس تبریز همه میشناسنش

آهان 

راستی شما گفتی بخاطر زایمان مشکل برات پیش اومده ؟من تاپیکو کامل نخوندم 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2728
فک میکنم صددرصد واسه زایمان طبیعیه

آخه من خودمم زایمانم طبیعی بود با اینکه ی بیمارستان دولتی هم بودم ولی انقد خوب بخیه زد برام ک الان ک ده ماه گذشته هنوزم موقع رابطه اذیت میشم فکر نکنم همش بخاطر زایمان باشه شاید بخیه هاتو بد زده .

آخه من خودمم زایمانم طبیعی بود با اینکه ی بیمارستان دولتی هم بودم ولی انقد خوب بخیه زد برام ک الان ک ...

بعضی وقتا خودمم به همون فکر میکنم.

ولی چه فایده.... کاری از دستم برنمیاد که....

لحظه زایمانم دکتر خودم (همون دکتر مشهوره ) بالا سرم نبود یه دکتر دیگه اومد همیشه فکر میکنم که اون شاید بخیه هام رو بد زده

بچه ها واسه تاپیکم گزارش زدن ولی نترکید

چیکار کنم این تاپیک حذف شه. شما میدونین؟؟؟

بعضی وقتا خودمم به همون فکر میکنم. ولی چه فایده.... کاری از دستم برنمیاد که.... لحظه زایمانم دکتر ...

باید وقتی نی نی یار بود لینکو میدادی بپاکه 

2740