2737
2739
عنوان

مادرشوهر بدذات

441 بازدید | 34 پست

بچه ها شما بگید چکارکنم ما چند وقته یه مشکل مالی داریم ما از مادرشوهرم یک میلیون طلب داریم به شوهرم میگم برو از مادرت کمک بگیر که بتونیمدقرضامون بدیم اخه مادرش وضعش خوبه گفتم درحد دو تومن بگیر ازش بقیه شو خودمون جور کنیم کل بدهی هشت نه میلیونه که همش باید قبل عیدی پاس بشه اونوقت این زنیکه افریته میگه اول برو ماشینت بفروش طلاهای زنتم بفروش تا من کمکت کنم تا اون ماشین صفر سواره من یه قرون نمیدم بخدا تمام طلاهام سر ماشین فروختم الان فقط چهار تا النگو ریز برام مونده شوهرمم میکه بیا برو النگوهات بفروش قرضامون بدیم منم لج کردم گفتم اخه این چه مادریه نه جشن عروسی گرفت نه خونه درست کرد بزات نه ماشین نه کار نه سرمایه فقط عین یه دستمال کثیف از خونه پرتت کرد بیرون حالا چشم دیدن چهار النگو من نداره 

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد صحبت کردی. مالشه دوست نداره 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2731

ازطرفی دلم برا شوهرم میسوزه چون واقعا ادم خوبیه چند روز ازفکر قرضا همش تو فکره شما بودین چکار میکردین

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 

اگه شوهرت فهمیده چه مادری داره بفروش اما اگ طرف اونارو میگیره نفروش

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2740
فدای سرت برو بفروش منت نکش ایشالا بهترشو میخری

اخه بفروشم دلش خنک میشه حرصش من میخورم

استار تر مطمئنی همه چیز رو تعریف کردی ؟!

اره بخدا تازه شدیدترم بود خلاصه کردم 

اخه بفروشم دلش خنک میشه حرصش من میخورم

به نظرت الان حرص نمیخوری 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
وای چجوری دلت میاد تو النگو داشته باشی شوهرت به یه نانجیب رو بندازه حتی اگه مادرش باشه

اخه تمام دارای من همیناس ازطرفی ازش یک تومن میخوایم به روی خودش نمیاره

به نظرت الان حرص نمیخوری

بخدا این چند روز بس حرص خوردم معده ام داغون شده همش سردردم