2737
2739
عنوان

کیا رابطشون باشوهرشون خوب نیست و دارن تحمل میکن

| مشاهده متن کامل بحث + 8221 بازدید | 201 پست
منم فقط به خاطر بچه ام مجبورم تواین زندگی بمونم وگرنه این زندگی خیلی وقته فاتحه اش خونده شده.

چرا میشه بگی گلم 

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن ساله ازدواج کردین چرا و سر چی اینجورشده

دو ساله ازدواجم

مادرش نميذاره زندگى كنيم فتنه ب پا ميكنه شوهرمم دهن بين ننشه

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2728
دو ساله ازدواجم مادرش نميذاره زندگى كنيم فتنه ب پا ميكنه شوهرمم دهن بين ننشه

رابطتون خوبه

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

من دقیقا زندگی من ،ولی چون حالم خیلی بد میشه نمیتونم توضیح بدم جالب اینجاست که همه از بیرون حسرت زندگیمو میخورن ولی از داخل مثل یه حباب تو خالیه ،یه زندگی بی روح و سرررررددددد 😧😧😧😣😣😣

شماهم وقتی باشوهرتون دعواتون میشه دلتون واسه بچتون میسوزه یافقزط من اینجوریم من حتی بخاطردردای خودم ...

من بخاطره بچه تو شکمم نبود ی لحظه هم نمیموندم 

رابطتون خوبه

با كى؟؟

با شوهرم؟؟ نه 

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2738
من بخاطره بچه تو شکمم نبود ی لحظه هم نمیموندم 

حالا وقتی بدنیامیادو وقتی توبحثاتون بااون قیافه کوچولوش باترس توصورتتون نگاه میکنه ادم دلش میخواد بمیره ولی این صحنه رو نبینه

جیگرداریم دخترداریم❤❤
چن وقته اینجورشدید

حدودا ٦ ماه

خودت میخواستی باردار بشی؟؟

ن والا نمیدونستم حاملم چون پریودیام نامنظمه اصلا شوکه شدم بچها امشب دنیارو سرم خراب شد خیلی سخته احساساتی باشی و کسی بهت توجه نکنه 

2706