2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خداروشکر کن ک باردار شدی اصلا جنسیت مهم نیسسسس،،،خیلیا مث من هستن ک منتظرن خدا بهشون بچه بده فرقم نمیکنه جنسیتش چی باشه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2738
عزیزم خداروشکر کن ک باردار شدی اصلا جنسیت مهم نیسسسس،،،خیلیا مث من هستن ک منتظرن خدا بهشون بچه بده ف ...

الهي خدا همين ماه بهت بچه بده گلم 

چندوقته منتظري مشكلت چيه

منم يكسال اقدام بودم

ببخشید منم تنبلی دارم پلی کیستیکم البته دکترم 4ماه پیش گفت و گفت خفیفه و بهم متفورمین داد بخورم پریودامم منظمه الان تخمدان چپم به قدری تیر میکشه که رون پامم درد گرفته تا زانوم.به نظرتوم از کیسته یا فعال شدن تخمدانمه و نزدیک تخمکگذاریمه؟

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
الهي خدا همين ماه بهت بچه بده گلم  چندوقته منتظري مشكلت چيه منم يكسال اقدام بودم

ممنونم ،،،من ذخیره تخمدانم پایینه 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
ببخشید منم تنبلی دارم پلی کیستیکم البته دکترم 4ماه پیش گفت و گفت خفیفه و بهم متفورمین داد بخورم پریو ...

متفورمين خوبه منم يكسال خوردم ولي ضعيفه 

اگه اين ماه جواب نداد كلوميفن بگير از شب سه پري تا پنج شب يه دونه بخور بعد حتما كيت تخمك گذاري بگير برو اقدام حتما جواب ميده

2706