2733
2734
در باز کردنش برام موقه پیاده شدن و سوار شدن ماشین . اگر خودم اینکارو کنم به غرورش برمیخوره 😍 من واق ...

همسر منم همینطوره.فامیلاشش چپ چپ نگاه میکنن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونه ساعت ها بی وقفه تخمه بخوره😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ب مامانش ک رفته خارج گفت اگر برا زنم هم ویزا جور کردی میام نکردی نمیام ولی دیشب بهم گفت تو نیای هم ...

😞😞😞😞ذوق کردی چشمش زدی

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2728
2740

شوهر من شب اول که عقدمون کردن اومد خونه ما بخوابه

یه هو بعد ده دیقه که دراز کشید پاشد شلوارشو دراورد گفت عادت ندارم با شلوار بخوابم منم گفتم یا خدا خودت رحم کن همچی مچاله شدم ت  خوم که انگار میخواست منو بخوره

هنوز که هنوزه بهش میگم خیلی پررویی

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
همسر منم همینطوره.فامیلاشش چپ چپ نگاه میکنن

خیلی خوبه😍نه فامیلاشم عادی برخورد میکنن با اینکه شوهراشون اینجوری نیستن کلا خیلی مهربونن

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

قربون عشق خودم برم که اصلا نمیدونم الان کجاست چی میکنه ...مجردم آخه😏😏😏 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

نامزد بودیم

تو اولین را بطه میگفت در حد بو سه

ولی همین دفعه اول تا اخرش رفت😁

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2706