2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيززززم ايشالا بهترينا برات رقم بخوره 😍

فدات ❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728
ب مامانش ک رفته خارج گفت اگر برا زنم هم ویزا جور کردی میام نکردی نمیام ولی دیشب بهم گفت تو نیای هم ...

چقدر از اون روز میگذره 

اللهم. صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم هدیه ب روح پاکت پدربزرگ عزیزم 

شب اول عقدمون خیلی خونسرد یدونه ول کرد و استدلالش هم این بود که میخوام احساس غریبی نکنی و راحت باشی و توهم داشتی روده هاتو نترکونی راحت رها کنی

من

شوهرم

اینم بگم او همچنان راحت است ومن هنوز انچنان خودمانی نشدم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2738
چقدر از اون روز میگذره 

سه چهار ماه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

عاشقه لاکه مثل خودم چند تا لاک میاره میگه بنظرتو کدوم اینا قشنگتره؟میگم هرکدوم خودت دوست داری ولی از نظر من این میگه خب واسه خودت😀😍

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
چ زود زیر حرفش زده 

بهش دیشب گفتم ب روش آوردم گفت عصبی بوده یه چیز گفته

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖