2737
2739
عنوان

کیا اپل دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3444 بازدید | 26 پست
غصه مال دنیا رو نخور دختر میخوای با اصرار تو بخره، همون نخره بهتره که شوهره منم اپل داره، تازه خری ...

من اویهایل دوستم میگفت تو خری ک گذاشتی واسه خودش بخره واسه تو تخره ولی حالا میفهمم راست میگه اخه گوشیم مایه آبرو ریز

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجاش از مرورگر همين گوشي فعليت استفاده كن تا بفهمي به چي اهميت بدي و به چي ندي

اگه بقيه اقوامتون پز گوشي اپلشونو دارن برات

انقدر خوب باش كه پز زندگيت كورشون كنه انقدر عاشق باش و عاشقي كن كه نفهمي چي دستته!

داري با چي بهش عشق ميورزي بهت عشق ميورزه

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇
2731
نه :-/ اورنج بیاری بیشتر عاشقت میشم 😍😍😍😋

عزییییزم !

میخای اصلا واست استرابری بیارم 😍😂😙

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
من اویهایل دوستم میگفت تو خری ک گذاشتی واسه خودش بخره واسه تو تخره ولی حالا میفهمم راست میگه اخه گوش ...

اول باید بگم که واسه دوستت متاسفم، اون اگه دوست واقعی بود اینجوری تحریکت نمیکرد بر علیه شوهر و زندگیت

چه فرقی میکنه که زن اپل داشته باشه یا شوهرش

حالا گوشیت چی هست؟

وای نه بچه شیر میدم نفخ داره 

عزیزم اپل که واسه نفخ اشکال نداره ! تازه به من میگفتن اپل بخور خوبه واسه شکم بچه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2740
عزیزم اپل که واسه نفخ اشکال نداره ! تازه به من میگفتن اپل بخور خوبه واسه شکم بچه

واااااا پ چرا ب من میگن نخور ای باباااا 

بخورم نخورم؟

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆
واااااا پ چرا ب من میگن نخور ای باباااا  بخورم نخورم؟

نه عزیزم ، سیب خیلی خوبه ! بخور حتما حتی واسه ویتامینشم که هس روزی یکی رو بخور

نه عزیزم ، سیب خیلی خوبه ! بخور حتما حتی واسه ویتامینشم که هس روزی یکی رو بخور

حتمن میخورم پ 

مرسی گلممممم از راهنمایتتون 

تشکر فراووان مهربونم 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆