2726
عنوان

کیا اپل دارن

3443 بازدید | 26 پست

اید بنظرتون خیلی مسخره بیاد اما سه ساله ک به شوهرم میگم یه گوشی اپل برام بخر پول داره ولی نمیخره سال اول عروسی براخودش آخرین مدلشو خرید الان چندساله میگم الان دیگ راضی شدم یه دست دست دوم بخره میگه نه سامسونگ خو منم آدمم دلم گرفته همش حسرت اقوامو میخورم ک گوشیاشون اپله دلم هیلی گرفته میخوام برم سر کار پول دربیارم خودم بخرم ک منت این آشغالو نکشم

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

عزیزم الان خب میان میگن ما داریم بعد شما بیشتر حسرتشو میخوره 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه فرقی داره گوشی چی باشه کارتو راه بندازه بسه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

بخر عزيزم

منم عشق ايفون بودم موقع خريد همه ميگفتن چه خبره اينهمه پول ميخواي پاش بدي سامسونگ بخر برابري ميكنه كيفيت تصويرش از اپل بهتره 

ولي به حرف دلم گوش كردم پشيمونم نيستم

حسرتش نموند به دلم

بخاطر يه گوشيه بيخود مزخرف به مردي كه داري باهاش زندگي ميكني نگو آشغال

بعد يه مدت تو دستت با يازده دو صفر هيچ تفاوتي نميكنه

بگرد ببين اشكال كار كجاست

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇

منم اپل دارم ، چهار پنج تا میشه !

الانم تو یخچاله، برم پوست بگیرم بیارم واست؟؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
منم اپل دارم ، چهار پنج تا میشه ! الانم تو یخچاله، برم پوست بگیرم بیارم واست؟؟

اورنجم بیار قربون دستت😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
منم اپل دارم ، چهار پنج تا میشه ! الانم تو یخچاله، برم پوست بگیرم بیارم واست؟؟

وای نه بچه شیر میدم نفخ داره 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆

عزیزم مشکل جای دیگه است مشکل اصلی رو حلش کن

ما بر عکسیم همسر من الان پول نداره ولی دوساله هی میگه پول اومد بریم اپل بخریم منم اصلا دلم نمیخواد...

یکی اگه اشتباه نکنم به من گفت اپل تحریم شده دیگه برنامه هاش اصلا تو ایران کاربرد نداره درسته یا من اشتباه فهمیدم؟

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

گوشيت اپل كه باشه چيزي ك هميشه ارزوشو داشتي

وقتي دلت شكسته دلش شكسته ها دلت ميخواد اونقدر زور داشتي ميتونستي از وسط نصصصفش كني فقط دلتون اروم شه

اين اسكريم شاتو ميذارم كه بدوني از سر نصيحت و موعظه نميگم

دارم از دل سوخته ميگم 

گوشيم اپله ولي وقتي ناراحتي چشمت دنيارو نميبينه 

اشتباه كردي سه سال خودتو علاف يه گوشي آشغالي كردي اونايي كه داشتن و نداشتن هيچ فرقي باهم نكردن و نميكنن

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇
2706