2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من از آینده بورس خریدم . سودش بین ۲۱ و ۲۳ درصد هست 

۲۰ تومن رو ماه پیش ۴۳۰ سودش رو دادن

این ماه ۳۹۰ 

از ۲۱ درصد هم کمتر نمیشه

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …

کارسازان آینده

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
من از آینده بورس خریدم . سودش بین ۲۱ و ۲۳ درصد هست  ۲۰ تومن رو ماه پیش ۴۳۰ سودش رو دادن این م ...

خیالت راحته؟؟!

اخه من در مورد اینده خیلی چیزا شنیدم

اینکع ورشکست کرده و چمیدونم از اینجور چیزل

بانک اینده معتبر نیس

چرا عزیزم معتبر نیس همسایمون ۱۲ کیلیارد سرمایه خوابونده کلی ام راضیه هرماه سودش میاد چون سودش از بانکاعه دیگ بیشتر بود اومدن شایعه پراکنی کردن اسم بانک خراب کنن

بانکا دارن ورشکست میشن چراااااا چون مردم پولارو از بانک کشیدن بیرون بانکا کم آوردن ببین بقیه چیکار میکنن تو هم همون کارو کن سود مود خبری نیست بزن به کار سرمایه کن یا زیر بالشتت قایم کن 

2706