2737
2734

سلام من بارها تاپیک گذاشتم ازتون راهنمایی خاستم ولی واقعا دارم داغون میشم بخدا قسم از گریه چشام ضعیف شده من و همسر عقدیم فقط مادرش واسش مهمه منو اصلا بیرون نمیبره شاید ماهی یکبار اونم با اصرار مکرر من تو خونشون با من حرف میزنه نگاه به مامانش میکنه با اون حرف میزنه فقط اره مادرشه پس من چیشم؟ این روزا فوق العاده انلاین میشه طوریکه لست سین ریسنتلی کرده تا نفهمم کی انلاینه میگم اینطور شکم بیشتر میشه دربیار میگ عمرا همین که هست میخای شک نکن وای میخوام بمیرم یبار خیانت کرد بهش گفتم اون سری میخواستم خودمو بکشم اگ تکرار کنی جونی تو بدن ندارم میمیرم میگه من حوصله دردسر ندارم اگه فکر خودکشی سرته وای بچه ها حالم بده یه سری الان میگین جدا شو من خیلی ضعیفم وابسته ام حس میکنم جدا شم دنیام تموم میشه یه راه دیگه بگید واقعا روحو روانم بهم ریخته بخدا قسم با اشک دارم مینویسم دلم میخواست دردمو بگم کسی کمکم کنه شرایط مشاوره رفتنم ندارم چون اقا میگه بمیرمم نمیام😞😔😔😔😔😔😔😔😔😔اینم بگم از محبت واسش کم نذاشتم ک کمبود داشته باشه ازارم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هرچقدم گریه کنی باید واقعیت رو گفت.مثل یه تیکه آشغال پرتش کن تو سطل دستتم پاک کن برو سمت خوشبختی و آینده

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

از هم دور هستین؟ 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738

من به هیچکس توی این سایت نگفتم جداشو 

اما به تو میگم جداشو عزیزم 

چون هنوز اول راهین و این همه داره آزارت میده وای بحال روزی که برید زیر یک سقف اونوقت باید خونه زندگیت رو ول کنی و شب و روز بری تو کوک آقا که ببینی کجا میره ؟ با کی میره ؟ با کی میاد و خیانت میکنه و غیره 

اگه درست بشو نیست فقط جدایی میتونه کمکت کنه 

اینجوری که توصیف کردی ایشون رو چه خوشت بیاد چه بدت بیاد من فکر میکنم تنها راه نجاتت جدا شدن هست ایشون یه انگل هستن که بهت خیانت کرده و کلا هیچ ارزشی براش نداری لطفا از نقش آدم ضعیف بیا بیرون و محکم باش مرگ یبار شیون یبار جدا شو وگرنه بری زیر یه سقف جلو چشمت خانوم میاره رو تختت و حق حرف زدن هم نداری برای خودت ارزش قائل باش 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

برو این تاپیک .بچه ها راهنمایی میکنن.بعد تو میتونی دعا کن قرآن بخون.بگو خدایا شکرت شوهرم خیلی وقت میذاره برام.رابطمان عالیه.مثبت فکر کن تا جذب کنی

تیکر تولدمه🌸
2706