2737
2739
عنوان

شده دوست دختر شوهرتون بهتون زنگ بزنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3040 بازدید | 138 پست
خب چرا مردا كه ميخوان دوست دختر داشته باشن ، مست بيان خونه ، رفيق بازي كنن ، اصلا شب خونه نيان  ...

وااااای بخدا هیچکدوم اینا اتفاق نمیوفته مگه برای کسی که خودش هیچ تلاشی نکنه 

🧚‍♀️
😂😂آره دیگه جاری جون زدم کوبوندم از نوع ساختم بذا ی تاپیک برات بزنم، 😒ایش جاری بدجنسم منو نشناخت ...

ای بدجنس پلید . منم فردا میرم وقت عمل میگیرم از توهم خیلی خوشگلتر میشم 😛. تاپیک بزن هیچکس نمیاد 😂

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من زنگ‌نزده ولی به مادرش چرا زنگ زده گریه کرده

جدیدا  خودشو مادرش زفته خونه گفتن بیایید دخترمونو بگیرید 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2731
وااااای بخدا هیچکدوم اینا اتفاق نمیوفته مگه برای کسی که خودش هیچ تلاشی نکنه 

خدا از زبونت بشنوه 

ولي واقعا من ميترسم از اين مسائل مخصوصا خيانت 

دوستان تيكر بارداري نيست 😎😎😎 خدايا شكرت 🌸🌸🌸درضمن بدونيد دنيا ارزش هيچ چيز رو جز شاد زندگي كردن نداره 😀😀😀 پس فراموش كن 🙃🙃🙃 لبخند بزن 😆😆😆 برقص💃🏻💃🏻💃🏻 و درپي آزار كسي مباش 🗣🗣🗣 دوستون دارم بي منت♥️♥️♥️
دوست دختر سابق؟ یا فعلی زنگ زد چی گفت بهت؟

همون دوست دختر سه سال پیش که تا الآنم باهاش دوست بود

به من میگه من دیگه کاری به شوهر تو ندارم ببخشید زندگیتو خراب کردم

دوس داشتم میکشتمش زنیکه ج

زندگیمو خراب کرده بعد زنگ زده میگه دیگه کات کردم رابطمو

آن روز که لحظه ی جان دادن من است/ باذکر یا حسین رود جان ز پیکرم
همون دوست دختر سه سال پیش که تا الآنم باهاش دوست بود به من میگه من دیگه کاری به شوهر تو ندارم ببخشی ...

میدونسته زن داشته؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
والا شوهر من با زن متاهل رابطه داشت فامیلشم بود . دم نزدم فقط چند ماه خونم هر روز دعوا بود تا شوهرم ...

سپردی هردوتاشونو به خدا؟عزیزم اینکه همه زحمتا رو بخواهیم  خدا واسمون بکشه فایده نداره گلم خودمون باید دست به کار بشیم  یه اساسی شوک به هردوشون باید وارد کنیم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خدا از زبونت بشنوه  ولي واقعا من ميترسم از اين مسائل مخصوصا خيانت

خیانت ترس داره البته ولی هر چیزی پیشگیری داره اول از همه اینه که آدم خودش چجور انسانی بوده چطور زندگی کرده

بعد انتخاب درست 

بعد رفتار درست تو زندگیش بعد ازدواج

🧚‍♀️

چ قد ریلکسی استاتر 

چ قد این مسائلو عادی جلوه میدین در حالی ک غیر معمول ترین و منفورترین کارای دنیاست چیزیه ک بخشیدنی نیس ! 

من جای شما بودم حتما طلاق میگرفتم ! 

سپردی هردوتاشونو به خدا؟عزیزم اینکه همه زحمتا رو بخواهیم  خدا واسمون بکشه فایده نداره گلم خودمو ...

شما میگید چیکار کنم

آن روز که لحظه ی جان دادن من است/ باذکر یا حسین رود جان ز پیکرم
2706