2733
2739

بچه ها بعد از خیلی وقت سلام 

چند وقتی که خیلی دلم گرفته همیشه سعی کردم مادر پدر همسرم را مثل خانواده خودم دوست داشته باشم الحق هم ادم های خیلی خوبی هستند اما چند تا مورد هست که می گم ببیننید باید چی کار کنم اذیت نشم ؟

اول اینکه جهت یاداوری بگم من از شوهرم دورم و من اینجا با خانواده همسرم در تماس هستم .

راستش مدتیه روی حرف های مادرشوهرم خیلی حساس شدم  الان که دارم این را می نویسم خودم خجالت می کشم چون واقعا بهم محبت می کنه اما چند تا حرفش خیلی ناراحتم کرده یکی اینکه مدتی هر جا می شست می گفت عشق و عاشقی دیگه برای سن شما وجود نداره ( ما هر دومون تو سن بالا ازدواج کردیم ) من واقعا همسرم را عاشقانه دوست دارم اوایل وقتی این حرف ها را می زد فکر می کردم کلی گویی می کنه و منظورش من نیستم اما بعدها احساس کردم اینطوری می گه که به خودش بگه پسرم عاشق این دختره نیست چون  جلوی دوستاش یک بار لحنش با حالت پیروزمندانه و خوشحال بود که انگار از اینکه این اتقاق بیفته خوشحال می شه ! 

حالا شاید واقعا من الکی ناراحت شدم ! 

مورد دیگه اینکه تقریبا یک ماه پیش مادربزرگ همسرم فوت شد زن خوبی بود همسر من امد ایران  و بعد رفت تو این مدت سعی کردم که همراه باشم اما همسرم جلوی خانوادش خیلی با من بد برخورد می کرد که دلم خیلی شکست ، بهش اعتراض کردم ازم عذرخواهی کرد گفت ببخشید واقعا دلم نمی خواست توهین بهت بشه اما من خیلی تو دلم مونده 

وااای خدا دارم خفه می شم ببخشید اگر داره طولانی می شه 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

بازم هست  مادرشوهرم وقتی ماردش فوت شد بعد ۳ روز سرماخوردگی بدی خورد دلم براش سوخت تو خانش پا شدم سوپ درست کردم . لب به سوپ نزد ( که خودمو راضی کردم حتما میل نداشته چون فقط ماست و کته خورد )‌اما انجایی ناراحت شدم وقتی می خواستم سوپ بریزم برای همسرم گفت که کسی نمی خوره سوپ نیار !! دلم شکست اما به روم نیاوردم به خود همسرم هم تا امروز نگفتم 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید منظورش اینه شما تو سنی ازدواج کردید که عاقلانه تصمیم گرفتید و عشق و عاشقی و تب تند نبوده

همین حرفش خیلی ناراحتم می کنه چون برای من عشق تو زندگی حرف اول را می زنه واقعا نبودنش برام خیلی سخته 

حق داری عزیزم ، حالا چرا از همسرت دوری ؟ 

چون ایران زندگی نمی کنه و من باید کارم درست شه که برم الان امریکاست احتمالا ۲ سال زمان می بره 

2738

دوری از همسرتون خوب نیس مخصوصا ک میگید خارج از کشور هستن

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
همین حرفش خیلی ناراحتم می کنه چون برای من عشق تو زندگی حرف اول را می زنه واقعا نبودنش برام خیلی سخته ...

آخه بعضیا بخصوص قدیمیا فکر میکنند عشق و عاشقی فقط احساسات زودگذره از خداشم باشه که عروسش عاشق پسرشه

هوووووف دو ساااااال الان چند وقت از دو سال گذشته؟

از ۳ سال ۱ سالش گذشته  به خدا خیلی حالم بده  برام کاش دعا کنی 

2706