2737
2739
عنوان

بلوغ دختران متولد ۸۸

| مشاهده متن کامل بحث + 6409 بازدید | 154 پست
سلام. دختر من هم بهمن 88 هست. همه علائم بلوغ رو داره خیلی نگرانم. باید ببرم دکتر غدد؟ 

والا من خودم هنوز نبردمش. دخترت قد و وزنش چقدره که میخوای ببری دکتر؟کمبود داره؟ دکتر غددو دکتر تغذیه باید ببری. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدش 147 وزنش 38. میترسم پریود شه قدش رشد نکنه

ماشالله خوبه که. دختر منم متولد بهمن 88 هست قد 140 وزن 30  ... دوران بلوغ دو سه سال طول میکشه تو این دوسه سال هم بیشترین رشد رو میکنن. به نظرم برای عقب انداختن پریودش کاری نکن. بزار طبیعی پیش بره. ولی اگه برای تغذیه و چیزایه دیگه میخوای ببری دکتر. ببرش. 

2728

دختر عمه من 87هست ، پریود میشه

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
من خودم سیزده سالگی پریود شدم ولی قشنگ بعدش سی سانت حداقل قد کشیدم الان ۱۷۰ هستم

چقد خوب. امیدوار شدم. من تو راهنمایی از همه هم کلاسی هام کوتاه تر بودم بعد یهو قد کشیدم. 165 هست قدم. کاش دخترم هم لا اقل اندازه خودم بشه

2738

سلام،دخترمنم متولدشهریور88هست وهنوزپریودنشده قدش152وزنش50البته دخترم حدوددوساله تحت نظرمتخصص غددهست ویک ساله هورمون رشداستفاده میکنه و6ماهم آمپول جلوگیری ازبلوغ استفاده کردولی الان 5ماهه دکترش قطع کردآمپول جلوگیری.درموردعلایم بلوغشم سینه هاش کمی رشدداشته وموهای شرمگاهیش تازه ضخیم شدن ولی موزیربغل نداره هنوز.خوشحال میشم بازم راجع به دخترخانوماتون پیام بذاریدمخصوصامتولدین88

دختر منم متولد ۸۸ هست الان ۱۱ سالشه ۵ ماه دیگه میشع۱۲ سالش قدش ۱۴۶ هست نگرانشم میترسم قدش کوتاه بمونه چون سینه هاش در اومده و موهای شرمگاهیش هم در اومده ولی زیر بغلش نه چند ماهی هم هست که قد نکشیده اگه میدونید میشه بگین که تا اول تابستون جهش قدی داره یا نه یا چند سانت قد میکشه 

من چی بگم که دخترم به زور قدش 137 میشه و دو وماه ونیم دیگه دوازده سالش میشه و  الانم هم پیش دکتر ستوده میبرم گفته باید هورمون رشد بزنه ولی دخترم قبول نمیکنه . خودم هم دوست ندارم . وزنش هم 31 - موندم چکار کنم - هنوز جوانه سینه نداره ولی موی ضخیم در ناحیه تناسلیش داره  - یه کم موی نازک هم در زیر بغل - الان بردم زیر نظر یه دکتر تعذیه و ورزش روزانه مو به مو دارم انجام میدم . از طرف دیگه هم میترسم وقت بگذره و پریود بشه و دیگه فرصتی هم برای آمپول رشد نداشته باشیم - خودم 153 و پدرش 176  - اندازه خودم هم بشه راضیم 

موندم چکار کنم 

سلام دوستان،بیاین بگیدبالاخره دختراتون پریودشدن یانه؟دخترخودم هنوزپریودنشده وهمچنان آمپول میزنه هرشب قدش الان۱۵۷ووزنش۵۴دکترش گفت احتمالاآخرتابستون پریودبشه☺️

2706