2737
2739

هرکاریش میکنم سینه نمیگیره فقط باید بدوشم تو شیشه گشنه نگه داششتم وراه رفتم هرکاری میکنم نمیشه کسی بلده کمی بکنه؟ یا تجربه موفق داره؟ 

تو خواب بنداز دهنش😁

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

چند وقتشه؟

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بذار اينقد گرسنه اش بشه ، ميخوره ،اما کوتاه نيا دلتم نسوزه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

اذیتش نکن. تا وقتی تونستی بدوش. 

من پسرم سر این جریان اذیت شد و وقتی شیرم کم شد دیگه اون شیشه را هم نگرفت. 

خیلی اذیت شدم با قاشق چندین ماه بهش شیر دادم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

خوب حالا با شیشه بخوره چی میشه؟مهم اینه که گرسنه نمونه

نمیدونی من چقققققدر تلاش کردم اصلا سر این که سینه نمیگرفت افسرده شدم هی گریع میکردم احساس میکردم مامان بدی هستم ولی بجه ام شیر خشک خورد هیچ وقتم مریض نشد رشدشم عالی بود الانم که سه سالشه به اون روزا میخندم فقط

2738
خوب حالا با شیشه بخوره چی میشه؟مهم اینه که گرسنه نمونه نمیدونی من چقققققدر تلاش کردم اصلا سر این که ...

من الان همین حال و دارم شب ها از غصه خوابم نمیبره سینه هام پره شیر همیشه از دهنش میریزه انقدر زیاده خیلی حیفم میاد خشک بشه 

یک ماه و نیم

برو نت سرچ کن راههاي علمي پيدا کن بهتره، بنظرم رو سينه اب شکر بمال بذار خوشش بياد ،بچه وقتي خوابه گيجه

یعنی تلاش کنم یا شیر دوش برقی بخرم فایده نداره؟ 

من پشیمون شدم. اولش شیرم کم بود با شیشه شیر خودم را بهش دادم. بعد زورش کردم سینه ام را بگیره. 

بنده خدا اذیت شد. نه شیشه را گرفت نه سینمو. با قاشق و سرنگ بهش شیر دادم. 

از بس گفتن شیر ملدر خوبه, بله خوبه ولی برای شرایط من نبود. سما هم بچه را اذیت نکن بزار هر جور راحته

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2706