2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
متولد64؟

اوهوم

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

ما 5 شنبه تو محضر عقد کردیم جمعه تو تالار جشن نامزدی گرفتیم , 5 شنبه بعد اینکه از محضر اومدیم بیرون قرار شد ناهار بریم خونه ما و شام بریم خونه اونا , قبل اینکه بریم خونه ما , با ماشین رفتیم ی دور بزنیم , تو ماشین گفت دستت رو میدی به من ؟ منم دادم اونم بوسش کرد 

بعد رفتیم نهار خوردیم و بعد نهار رفتیم اتاق من , تو اتاق  , من خجالت می کشیدم با فاصله ازش نشسته بودم , همسرم گفت بیا پیشم , منم گفتم تو بیا!!! اونم از خدا خواسته اومد و ی بوسسس جانانه کرد .

شب عقد تو ماشین میگشتیم گفت میشه بوست کنم . دارم میمیرم.

منم عین خنگا فقط خندیدم. بیچاره خجالت کشید بوسم نکرد. 

چند روز بعدش رفتیم آپارتمانی که برای بعد ازدواجمون خریده بودو نشونم بده و مدل کابینت ببینیم. اونجا منو نشوند کنارش. و یواش یواش خرم کرد. اولین بوسه اش طولانی بود و گفت این بوس به خاطر چهارسال عاشقیم 

نهال خانوم مامانی عاشقته
2738