2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متولد64؟

اوهوم

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

ما 5 شنبه تو محضر عقد کردیم جمعه تو تالار جشن نامزدی گرفتیم , 5 شنبه بعد اینکه از محضر اومدیم بیرون قرار شد ناهار بریم خونه ما و شام بریم خونه اونا , قبل اینکه بریم خونه ما , با ماشین رفتیم ی دور بزنیم , تو ماشین گفت دستت رو میدی به من ؟ منم دادم اونم بوسش کرد 

بعد رفتیم نهار خوردیم و بعد نهار رفتیم اتاق من , تو اتاق  , من خجالت می کشیدم با فاصله ازش نشسته بودم , همسرم گفت بیا پیشم , منم گفتم تو بیا!!! اونم از خدا خواسته اومد و ی بوسسس جانانه کرد .

شب عقد تو ماشین میگشتیم گفت میشه بوست کنم . دارم میمیرم.

منم عین خنگا فقط خندیدم. بیچاره خجالت کشید بوسم نکرد. 

چند روز بعدش رفتیم آپارتمانی که برای بعد ازدواجمون خریده بودو نشونم بده و مدل کابینت ببینیم. اونجا منو نشوند کنارش. و یواش یواش خرم کرد. اولین بوسه اش طولانی بود و گفت این بوس به خاطر چهارسال عاشقیم 

نهال خانوم مامانی عاشقته
2740